אוהבים אמוג'י? תשמחו לדעת כי רשימת האימוג'ים (Emoji) תמשיך ולגדול כשאיגוד התקינה יוניקוד (Unicode) הכריז על מועמדים חדשים שעתידים להיכנס לגרסה 11.0 של התקן.

בטיוטה של הגרסה החדשה ניתן למצוא מעל ל-130 סמלים וחייכנים חדשים, כשהבולטים בניהם הם: חייכן עם כובע מסיבות, חייכן עם שלושה לבבות, חייכן עם פנים קרות או חמות. ישנם גם דמויות וחיות חדשות כמו: גיבורי על וארכי נבלים ממין זכר ונקבה כמובן, דביבון, למה, גירית, טווס, תוכי ועוד. שהחפצים החדשים כוללים: מגנט, סיכת ביטחון, חתיכות פאזל ועוד. אלו שמשתמשים ב-555 כדי להתרחק מעין הרע ישמחו לגלות כי התקן החדש כולל ניחוח מזרח תיכוני וניתן למצוא בו אפילו קמע נגד עין הרע (נאזאר).

גרסאות מוקדמות יותר של התקן הביאה את היכולת לבחור מין וצבע עור, כעת נראה כי התקן בגרסה 11.0 יביא את האפשרות לבחור את סגנון השיער של אימוג'י האנשים מתוך מגוון סגנונות כמו: שיער ג'ינג'י, שיער שיבה, תלתלים ואפילו קרחת. בנוסף, הגרסה החדשה תאפשר לבחור את הכיוון אליו פונים סמלי אימוג'י מסויימים לדוגמא ניתן יהיה לשנות לימין או שמאל את הכיוון של אקדח המים, האצנית או הרכבת.

ok-frowning-poo-question-mark-emojipedia-1

הגרסה הסופית של התקן תצא ב-2018, כאשר הרשימה אינה סופית ומציגה רק טיוטה עיצובית ראשונית. מעניין יהיה לראות כיצד היצרניות יטמיעו וישלבו את היכולות השונות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.