לא מצליחים להתבטא מספיק טוב עם ההיצע הנוכחי של הריגשונים, הידועים יותר כאימוג'י (Emoji)? ובכן אולי תשמחו לגלות כי תקן Unicode 10, ששוחרר ממש לאחרונה, הביא עמו 56 סמלים חדשים. זה אומר שבקרוב תראו ככל הנראה במסך הטלפון שלכם ציורים כמו עיני כוכבים, טי-רקס, זומבי, צלחת מעופפת, בת או בן ים ועוד.

כפי שהוכרז בבלוג הרשמי של גוף התקינה של יוניקוד, גרסה 10 של התקן בינלאומי לייצוג טקסט במחשבים מוסיפה 8,518 תווים חדשים ביניהם ניתן למצוא תווים לשפות פחות ידועות, את סמל הביטקוין (₿) וכאמור 56 סמלי אימוג'י.

הריגשונים החדשים יגיעו למכשירי ה-iPhone וה-iPad עם השחרור של iOS 11 ובעלי מכשירי האנדרואיד צפויים לקבל אותם בשחרור של Android 8.0 או בעדכון תוכנה של יצרן החומרה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.