גם ל-UMiDiGi יש טלפון מהדורה מיוחדת – תכירו את UMiDiGi Z2 Special Edition שמציע כמה שינויים קלים לעומת טלפון ה-Z2 של החברה, והבולט ביניהם הוא גב בצבע סגול מתכתי מבריק עם ציפוי זכוכית מרהיב עין. כמו ב-Z2 גב המתכת מספק שוליים דקיקים במיוחד למסך ה-6.2 אינץ' ברזולוציית +FHD, כשרק המגרעת למעלה תופסת חלק משמעותי מהמסך.

המערכת על שבב של Z2 Special Edition זהה לזו של Z2 והיא Helio P23 של מדיה-טק (MediaTek), והוא גם מגיע עם כמות זיכרון אחסון זהה של 64 גיגה-בייט. עם זאת המהדורה המיוחדת, משום מה, מגיעה עם פחות זיכרון עבודה: 4 גיגה-בייט לעומת 6 גיגה-בייט במקור.

שתי המצלמות הקדמיות נותרו כמו ב-Z2 ומדובר במצלמה ראשית עם חיישן IMX371 של סוני (Sony) בגודל 16 גיגה-פיקסל שנעזרת במצלמת VGA פשוטה. מאחור יש שינוי נוסף. המצלמה הראשית שופרה במקצת. החיישן עדיין של סמסונג (Samsung), והוא עדיין בגודל של 16 גיגה-פיקסל, אבל עם מפתח צמצם ששופר מ-f/2.0 ל-f/1.7. המצלמה המשנית מאחור, המבוססת גם כן על חיישן של סמסונג, נותרה בגודל 8 מגה-פיקסל.

כך שההבדלים ממש מזעריים להוציא הצבע המיוחד מאוד – כי גם הסוללה נותרה בנפח עבודה של 3,850 מילי-אמפר/שעה, ואפילו המחיר יישאר כ-250 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.