יומידיגי (Umidigi) פונה שוב אל לב שוק הביניים התחתון עם טלפון חדש בשם X שמציע שילוב של תכונות מתקדמות עם תצורה שבלשון המעטה אפשר לומר שהיא אינה גבוהה במיוחד. בחברה מכנים את המכשיר מלך המכשירים המוזלים עם חיישן טביעות אצבע מתחת למסך, וזה בא מיד לידי ביטוי כבר במסך שלו שמציע רזולוציית +HD בלבד לאורך 6.35 אינץ'.

בחבר הטוענים לחיישן טביעות אצבע ייחודי שאמור להציע שטח זיהוי שגדול ב-100% מאשר מה שמוצע כיום בשוק, וגם מהירות שגבוהה יותר ב-35%, אפילו במצבים קיצוניים.

המסך של Umidigi X נקי עם שוליים דקיקים למדי עם מגרעת טיפה למעלה שמכילה מצלמת 16 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.0, כשמאחור יש שלוש מצלמות כנהוג כבר גם במכשירי שוק ביניים: מצלמה ראשית עם חיישן GM1 של סמסונג (Samsung) בגודל של 48 מגה-פיקסל ומפתח צמצם נאה של f/1.79, מצלמה עם עדשה רחבה מאוד וחיישן 8 צגה-פיקסל ומצלמת עומק עם חיישן 5 מגה-פיקסל.

הטלפון מבוסס על המערכת על שבב Helio P60 של מדיה-טק (MediaTek) והוא מצויד ב-4/128 גיגה-בייט זיכרון וסוללת 4,150 מילי-אמפר/שעה שתומכת בטעינה בהספק של 18 וואט. הוא מציע תמיכה ב-NFC, והוא מגיע עם אנדרואיד 9 נקי ולפי החברה הוא ישודרג גם ל-Q כשהיא תצא.

המכירה של הטלפון תחל בפועל ב-26 באוגוסט והמחיר טרם פורסם. מה שכן הוא יוצע בשני צבעי גב מרהיבים: 'שחור להבה' שהוא שילוב של אדום ושחור בגוונים מתחלפים, ו-'בדולח נושם' שמשלב לבן עם גוונים שונים של תכלת.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.