יומידיגי (UMiDiGi), שבשנה האחרונה מתרכזת בעיקר בהצעת טלפונים מעוצבים לשוק הביניים, הכריזה על עוד תוספת למשפחת מכשירי ה-One שלה בדמות One Max שלפי החברה מציע כמה שיפורים ל-One Pro שלה – וגם הפעם היא מתייחסת לא למעט בפרסומים שלה לעיצוב האופנתי של המכשיר.

והעיצוב עונה למגמות הנוכחיות בשוק: מגרעת קטנה בצורת טיפת מים, שוליים צרים עם שמירה על עיצוב 2.5D, גב עם צבע המשתנה בהדרגה או בעיצוב פחם מיוחד, וכמובן שתי מצלמות מאחור.

המסך הוא בגודל 6.3 אינץ' ברזולוציית +FHD. כמכשיר שמכוון לשוק הביניים בחרה החברה לשבץ בו מערכת על שבב קצת חלשה בדמות ה-Helio P23 של מדיה-טק (MediaTek) כשלצידו 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה מסוג LPDDR4X, וגם נפח אחסון מובנה נדיב יחסית של 128 גיגה-בייט שאותו ניתן להרחיב בעוד 256 גיגה-בייט לכל היותר באמצעות כרטיס זיכרון חיצוני.

המצלמות סטנדרטיות למדי: מקדימה מצלמה עם חיישן 16 מגה-פיקסל, ומאחור המצלמה הראשית מצוידת בחיישן 12 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.0 כשהמצלמה המשנית, באבחנה של 5 מגה-פיקסל, נכנסת לעבודה רק במצב הצילום המיועד לתמונות עם אפקט בוקה.

הסוללה של המכשיר תהיה גדולה יחסית והיא תציג נפח עבודה של 4,150 מילי-אמפר/שעה, והיא תומכת בטעינה מהירה בנפח של 18 וואט, כמו גם בטעינה אלחוטית בנפח של 15 וואט בתקן Qi. מעבר לכך, חיישן טביעות האצבע נמצא בצד הימני של המכשיר, במסגרת, מעל כפתור ההפעלה/כיבוי של ה-One Max, והוא גם תומך ב-NFC.

קרא עוד:  אפל עדכנה את מערכות ההפעלה שלה, וזה מה שחדש

ביומידיגי בחרו הפעם להשתמש במערכת הפעלה נקיה, אם כי בגרסת אנדרואיד 8.1, ולא ברור אם היא תתעדכן ל-9 בקרוב. המחיר טרם פורסם.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.