חברת Ultimate Ears מכריזה על ה- Wonderboom 2, הדור החדש בסדרת הרמקולים המעוצבים וקומפקטיים של החברה, שכבר הפכה זה מכבר לשם נרדף לחוויית סאונד איכותית, בבית ומחוצה לו. הדגם החדש שיציע עיצוב צבעוני ומלא סטייל, סאונד 360 איכותי, בסים עמוקים וניידות מרבית, יהפוך כל מפגש חברתי, טיול בטבע או בילוי בחוף הים למסיבה אחת גדולה.

"הלקוחות שלנו אהבו כל כך את הדור הראשון של סדרת ה- Wonderboom ורצינו להעניק להם עוד ממה שהם אוהבים" אומרת שרלוטה ג'וס, מנכ"ל Ultimate Ears העולמית. "כך הוספנו ל- Wonderboom 2 שורה של תכונות המעצימות את חווית המוסיקה מחוץ לבית, באופן שיאפשר חווית סאונד סטריאו צלולה ואיכותית, כזו שתתאים באופן מיטבי לכל סביבה ותאפשר למשתמשים לקחת את המוסיקה שלהם איתם לכל מקום".

Ultimate Ears Wonderboom 2 פותח ותוכנן במטרה לאפשר חווית סאונד בלתי מתפשרת, בכל מקום. כך, שופרו הבסים בדגם החדש לעומת קודמו, ונוספו לו תכונות ייחודיות, המשפרות את ההאזנה למוסיקה, כך שתתאים את עצמה לסביבה החיצונית באופן טוב יותר. בין אלה ניתן למצוא את כפתור ה- OUTOOR BOOST, הממוקם בחלקו התחתון של הרמקול ומטרתו קבלת סאונד מוגבר וצלול בעת האזנה למוסיקה מחות לבית. תכונה זו, יחד עם אקולייזר (EQ) מובנה, עם אפשרות חיבור רמקול נוסף בלחיצת כפתור, עם עמידות למים ולאבק בתקןIP67, חיי סוללה ארוכים במיוחד, עד ל-13 שעות שימוש רצופות, ועוד, תבטיח הנאה בלתי מתפשרת ממוסיקה בכל מקום, בפנים או בחוץ.

קרא עוד:  עוד לפני ההשקה הגלובלית: עוד עדכון גדול ל-Mi Watch

מחיר ה-UE Wnderboom הוא כ-450 שקלים

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.