סדרת ה-Power של אולפון (Ulefone) הקטנה נחשבת לאחת היותר מוצלחות שלה, וגם אם השם מעט מבלבל, הכוונה היא לעוצמת הסוללה ולא לביצועים. הטלפון החדש שמצטרפת החברה לסדרה, Power 6, מציע בהתאם סוללה בגודל של 6,350 מילי-אמפר/שעה שאמורה לפי החברה להספיק לעד ארבעה ימי עבודה בשימוש רגיל.

לפי החברה הטלפון הוא הראשון מבין אלו שמבוסס על המערכת על שבב Helio P35 של מדיה-טק (MediaTek) שמגיע עם סוללה גדולה שכזו, וגם מציע מסך שרק מגרעת טיפה קטנה יחסית בראשו. הסוללה תומכת בטעינה מהירה בהספק של 15 וואט וזאת באמצעות המטען שמגיע בחבילה, ומבחינת זיכרון מצויד Power 6 ב-4/64 גיגה-בייט.

המצלמה במגרעת מציעה חיישן 16 מגה-פיקסל עם מפתח f/1.8 כמו המצלמה הראשית מאחור שמלווה במצלמת עומק בגודל של 2 מגה-פיקסל. המצלמות מאחור אמנם משולבות בתוך ריבוע שעשוי אולי להטעות ברגע הראשון, אבל מדובר בשתי מצלמות ומבזק בלבד. מתחת יש גם חיישן טביעות אצבע פיזי סטנדרטי.

המסך הוא בגודל של 6.3 אינץ' ברזולוציית +FHD וביחס היבט של 19.5:9, ויש גם תמיכה ב-NFC לצד ה-4G. מערכת ההפעלה של הטלפון היא אנדרואיד 9, והוא יהיה זמין בצבע אדום, כחול ושחור. המחיר טרם פורסם.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.