גם היצרניות הקטנות בשוק מאמצות במהירות את רוב המגמות החדשות, ובמקרה של T3, בגרסה החדשה של המכשיר מבית אולפון (Ulefone), מדוכר באימוץ מגמות לכל האורך כמעט: חור במסך הנקי, שלוש מצלמות מאחור ואחת מהן היא בגודל של 48 מגה-פיקסל.

מסך ה-6.3 אינץ' של T3 מבוסס על פאנל AMOLED ברזולוציית +FHD, בתצורה שכבר למדנו לכנות Infinity O, כשמתחת לחור מסתתרת מצלמה עם חיישן בגודל של 25 מגה-פיקסל. שלוש המצלמות מאחור מציעות, כאמור, חיישן ראשי של סוני (Sony) בגודל של 48 מגה-פיקסל, עדשה רחבה עם חיישן 16 מגה-פיקסל ומצלמה שלישית לבדיקה תלת-ממדית של המרחק של מושאי הצילום – או Time of Flight.

הסוללה בגודל 4,200 מילי-אמפר/שעה תומכת בטעינה אלחוטית בעוצמה של 15 וואט, ומערכת ההפעלה היא מהקופסה אנדרואיד 9. חיישן טביעות האצבע נמצא מאחור, והטלפון תומך גם ב-NFC.

החברה טרם פרסמה מועד השקה סופי, ואת המחיר של ה-T3 החדש, אבל זה אמור להיות אחד ממכשירי הדגל שלה, אם לא המוביל השנה עבור יצרנית קטנה שכזו: הוא מבוסס על Helio P90, המערכת על שבב המובילה של מדיה-טק והוא יגיע עם 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-256 גיגה-בייט מכובדים של זיכרון אחסון מובנה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.