אם להסתכל על תעשיית הגיימינג בשנים האחרונות, ניתן להסיק שהיא בקלות התעשייה הכי רווחית ופופולרית שקיימת. עד עכשיו זו הייתה רק השערה, נכונה למדיי אמנם, אך עדיין השערה. אבל השבוע מדווחות רשתות השיווק באנגליה שמכירות מוצרי הגיימינג עקפו את אלו של הסרטים והמוזיקה בשנת 2011, דבר שלכאורה היה נראה הפוך במשך שנים.

אם אתם רוצים לדבר במספרים, איגוד חנויות האלקטרוניקה באנגליה מסר כי מכירות המשחקים (בעותקים פיזיים ודיגיטליים כאחד) הגיעו בשנה שעברה לסך הכנסות של 1.93 מיליארד פאונד, בעוד תעשיית הקולנוע והסרטים הגיעה רק למקום השני עם הכנסות של 1.8 מיליארד, ותעשיית המוזיקה משתרכת למקום האחרון בהפרש גדול, עם הכנסות של רק 1.07 מיליארד פאונד.

זו לא הפעם הראשונה בה משחקי המחשב עולים מבחינה כלכלית על תעשיית הסרטים: בין ספטמבר 2008 לספטמבר 2009 , תושבי בריטניה הוציאו מכיסם 1.73 מיליארד פאונד על משחקי מחשב, אך על סרטים הוציאו פחות מ-1.2 מיליארד פאונד.

אין ספק שהתורמים העיקריים לנתונים המרשימים האלו הם משחקים כדוגמת Call of Duty:Modern Warfare 3 או Battlefield 3, רק נאמין שהעליה המתמדת הזו תמשיך גם בשנים הבאות. (מקור)

וידאו: הטריילר של Call of Duty, רק בשביל הכיף