יוביסופט (Ubisoft) השיקה את המנוי החודשי החדש שלה +Uplay לבעלי מחשב אישי. החברה, כדי לקדם את השירות החדש, אף מציעה לשחקנים להתנסות בשירות עד ה-30 בספטמבר בחינם.

בקטלוג המשחקים ניתן למצוא מעל ל-100 כותרים שונים, ביניהם: Far Cry: New Dawn, The Division 2 ו-Assassin's Creed: Odyssey לצד פנינים ישנות יותר כמו: Beyond Good and Evil, Prince of Persia: The Forgotten Sands.

המנוי, כאמור, הוא חודשי ומתחדש והוא יציע בעתיד את המשחקים שלו גם למשתמשי Stadia, שירות הזרמת המשחקים של גוגל (Google).

היתרון שמנסה יוביסופט להציע כגורם מכירה הוא האפשרות להוריד למחשב משחקים חדשים לגמרי, כמו: Watchdogs: Legion או Ghost Recon: Breakpoint ממנו התרשמנו גם אנחנו מיד עם צאתם, כשאלו זמינים במהדורה דיגיטלית מיוחדת אשר כוללת את כל התוכן הנוסף להורדה (DLC). כו כן ניתן יהיה לבדוק משחקים במצב בטה וכן לקבל אפשרות לשחק במשחקים החדשים לפני כולם.

כאמור המנוי מוצע בחינם עד סוף ספטמבר כאשר שחקנים שיירצו ליהנות מההטבה יאלצו להירשם עם אמצעי תשלום פעיל שכן בסוף התקופה יחויבו בסכום של 14.99 אירו בכל חודש.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.