צילומסך מתוך טוויטר.

שמועות גורסות כי ב-Ubisoft עובדת על כותר חדש של הנסיך הפרסי (Prince Of Persia) שיחשף ב-E3, תערוכת הבידור האלקטרוני ונראה כי ציוץ של מהנדס בחברה מאשר את קיומו של הכותר טרם ההכרזה.

צילומסך מתוך טוויטר.

נותרו קצת פחות מחודשיים לתערוכת E3 שתתקיים ביוני השנה, שם צפויות המפיצות וחברות הפיתוח להציג את מרכולתן. על-פי מידע שהגיע לאתר הצרפתי 'פורטל משחקי הוידאו' צפוייה 'אוביסופט' (Ubisoft) להכריז השנה על כותר נסיך פרסי חדש שיהיה דו-מימד אותו יפעל מנוע המשחק UBIart, מנוע משחק המציג גרפיקה דו-מימדית מרשימה שנראית כמו ציורים שהתעוררו לחיים, אותו מנוע המפעיל את משחקי Rayman האחרונים וכותר Child Of Light שצפוי לצאת בהמשך השנה.

עד כה היה מדובר בשמועות בלבד, אלא שדרו ג'יימס (Drew James) מהנדס בחברה לא יכל להתאפק והעלה לחשבון הטוויטר שלו את הציוץ "מה הלאה עבור הנסיך הפרסי?" עם תמונה של דמויות הנסיך הפרסי לאורך השנים, שמסתיימת עם סימן שאלה. מאז, לא רק שהוסר הציוץ אלא כל חשבון הטוויטר נסגר אך צילומסך כבר הספיק לעלות לפורומים של NeoGAF.

נראה כי משחק נסיך פרסי החדש יהיה דו-מימדי ובכך נאמן למכותר המקורי מ-1989, הכותר חזר לחיים על-ידי החברה ב-2003 עם סדרת The Sands Of Time שהצלחתה הובילה לשני כותרי המשך וגם זכתה לסרט בשם זהה, ב-2010 ניסתה החברה לבצע 'ריבוט' לסדרה בשם The Forgotten Sands שלא צלח במכירות, מאז לא הופק משחק נסיך פרסי נוסף המיועד לקונסולות לכן מעניין כיצד יראה הכותר החדש ואילו מכניקות משחק הוא יאמץ.

קרא עוד:  אייסר תוקפת את שוק המשחקים עם ניידי Predator ו-Nitro

מנוע ה-UBIart בפעולה

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.