בשנה שעברה הודיעה המפתחת יוביסופט (Ubisoft) על משחק ראשון המותאמים לפלטפורמת משחקי בריחה במציאות מדומה. השבוע החברה הודיע על כותר נוסף המותאם לחדרי בריחה והוא 'הנסיך הפרסי' אשר יגיע באביב הקרוב.

המשחק שייקר Prince Of Persia: The Dagger Of Time עובד על אותו עיקרון כמו הכותרים Escape The Lost Pyramid ו-Beyond Medusa's Gate אשר מבוססים על המשחקים Origins ו-Odyssey של סדרת Assassin's Creed. עם זאת,  לא מדובר במשחק לקונסולת ה-VR אצלכם בבית, אלא באטרקציה במקום מאורגן שבו מספר חברים נמצאים בסביבה שמותאמת למשחק ופותרים פאזלים בעזרת קסדת מציאות מדומה.

"במשחק, שחקנים יזומנו ע"י Kaileena, קיסרית הזמן. היא תבקש מכם לעזור לה לעצור את תוכניותיו של Magi, אשר רוצה לבנות לעצמו צבא של מפלצות חול בעזרת חולות הזמן. על מנת להשלים את המשימה, שחקנים יצטרכו לשתף פעולה ולחשוב באופן יצירתי כדי לפתור בעיות בעזרת היכולת לשלוט בזמן."

המשחק Prince Of Persia: The Dagger Of Time יתבסס על הסיפור של המשחק המקורי משנת 1989 יכלול משימות שונות הדורשות להפעיל את הגוף כמו קפיצה מעל מכשולים, לחימה מול אויבים, איסוף אוצרות, דילוג וטיפוס בתוך מבנה ועוד.

הנסיך הפרסי במציאות מדומה צפוי לצאת באביב ביותר מ-300 מקומות ברחבי העולם ולפי האתר הרשמי של החברה הוא יגיע גם לארץ ויהיה זמין בחדרי בריחה בתל אביב, ראשון לציון וירושלים.

פורסם לראשונה באתר vgames