חלק מכשירי הדגל אשר הושקו בשנה האחרונה, כמו ה'נקסוס 4', ה'גלקסי אס 3', 'דרויד דנ"א' וה'לומיה 920' תומכים בתקן המאפשר טעינה אלחוטית, מגמה שרק הולכת ומתרחבת, אך מטענים אלחוטיים, למרות הנוחות שהם מספקים, הם עדיין מחזה נדיר.

מעמד-מטען שובב
הכירו את ה'טילט וויו' (Tylt Vu), מעמד בזווית של 45-מעלות, ברוחב 1.3 ס"מ ובאורך של 19.5 ס"מ משמש גם כמטען אלחוטי בתקן QI. המעמד מגיע בארבעה צבעים עזים: שחור, כחול, צהוב ואדום אשר לבטח יחמיאו למכשירי ה'ווינדוס-פון' בעלי הצבעים השובבים כמו ה'לומיה' מבית נוקיה או ה'ווינדוס-פון 8-איקס'  מבית HTC. בתוך המעמד ישנם מספר של סלילי טעינה אלחוטיים, כך שהוא מאפשר להטעין את מכשיר הטלפון בלי קשר לאופן הנחתו – כך שהמעמד הופך אידיאלי למצב בו רוצים גם לטעון את המכשיר וגם להשתמש במכשיר או לצפות בסרטונים על המסך. (עמוד המוצר)

כרגע הטילט וויו טרם זמין לרכישה ותושבי ארצות הברית יכולים להזמין אותו מראש בסכום, לא זול כלל, של 70 דולר. החברה צפוייה להתחיל לשלוח את המעמד-מטען הסגנוני בתחילת חודש אפריל, ומעניקה לכל לקוח אחריות לשנה אחת.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.