חברת ASUS, יצרנית המחשבים הניידים השלישית בגודלה בעולם (בשוק הקונסיומר), השיקה אתמול את סדרת VivoBook Flip.סדרת VivoBook Flip הינה סדרת מחשבים היברידים – קלים, דקים ומעוצבים, בעלי ארבעה מצבי עבודה: טאבלט ומחשב נייד במצבים שונים. הסדרה תהיה זמינה בישראל החל מסוף ינואר 2016.

הסדרה תכלול שני מחשבים ניידים חדשים: TP301 ו- TP501 עם מסך בגודל 13.3 או 15.6 אינץ'. המחשבים הניידים יגיעו עם מעבד i7 ו-6GEN של אינטל, בעל מסך גרפי של M940 וסוללה חזקה של 55Wh, המספקת עד 10 שעות עבודה. מסך המגע מגיע במרווח של 5 מ"מ, כחצי מהסטנדרט בתעשייה (9 מ"מ) – מהירות תגובה גבוהה יותר. המחיר לצרכן: החל מ- 4090 שקל.

בתערוכת CES, המתקיימת בימים אלו, זכתה חברת ASUS בחמישה פרסים על חדשנות, עבור קטגוריות: מחשבים ורכיבי חומרה, בה זכה הכרומביט שיושק בישראל במהלך חודש פברואר. בקטגוריית הגיימינג, זכה מחשב ה-ROG GT51 של ASUS ודגמים נוספים.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.