טוויטר

רשת המיקרו בלוגינג החברתית טוויטר (Twitter), הודיעה על שרות חדש בעזרתו יוכלו המשתמשים לשלוח כספים איש לרעהו בעזרת ציוץ פשוט. השרות יהיה זמין תחילה למשתמשי השירות בצרפת, ויתרחב לאחר מכן גם לארצות נוספות, במידה והשרות יצליח.

הבנק השני בגודלו בצרפת, Groupe BCPE הודיע על שיתוף פעולה והסכם עם טוויטר, כאשר השירות יהיה זמין לכל משתמש המחזיק בחשבון טוויטר פעיל וכרטיס אשראי בבנק הצרפתי, ויאפשר גם לשלוח כספים עבור אנשים שאינם בעלי חשבון בבנק המוזכר. בהצהרה שנמסרה הבטיחו השניים כי השרות יהיה מאובטח ופרטי העסקאות השונות יהיו מוצפנים.

מקורות הכנסה נוספים
מטרתה של רשת המיקרו בלוגינג החברתית טוויטר, היא למנף את המודל העסקי עליו מתבססת החברה ושירות זה מצטרף ל-Twitter Buy, המאפשר לבצע רכישות ישירות מהציוצים השונים על ידי לחיצה על כפתור הרכישה בצורה קלה ופשוטה. בעוד רשתות חברתיות אחרות כגון פייסבוק מציעות שרותים בתשלום ובכך מגדילים למעשה את הכנסותיהן, נראה כי טוויטר נשארה מעט מאוחר, לפחות בנושא הזה. ימים יגידו אם אכן השרות החדש יזכה לראות הצלחה, שכן במידה וכן, גם חברות נוספות צפויות להציע שרות זהה.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.