הרשת החברתית טוויטר (Twitter), שהבטיחה לא מזמן שינויים באוויר, הפעילה היום שני פיצ'רים חדשים. הראשון שבהם הוא שיחות פרטיות בין קבוצה של משתמשים, בעיקרון שדומה לאפליקציות מסנג'ר שונות, כמו למשל זו של פייסבוק או וואטסאפ.

משתמשים בטוויטר מעתה יכולים ליצור שיחה ולצרף אליה עד 20 אנשים שעוקבים אחריהם, ולשתף הודעות, ציוצים ואמוטיקונים אחד עם השני. השיחה תהיה מוסתרת משאר העוקבים שלא מצורפים אליה. יחד עם זאת, משתמשים יכולים לצרף לשיחה עוקבים שלא בהכרח עוקבים אחד אחרי השני. מה שאומר שכדאי לשים תשומת לב מיוחדת לאחרי מי אתם עוקבים, שכן מעתה הוא יוכל לצרף אתכם לשיחה עם אנשים שלא בהכרח מעניינים אתכם.

הפיצ'ר השני הוא צילום ועריכת וידאו באורך של 30 שניות. משתמשים יכולים כעת לצלם וידאו היישר מתוך אפליקציית טוויטר, לערוך אותו קלות (בעיקר לבחור נקודת התחלה וסיום), ולצייץ אותו בחשבון שלהם. משתמשי iOS אף יכולים להעלות קבצי וידאו מהספריה הפרטית שלהם, בעוד משתמשי אנדרואיד יוכלו לעשות זאת בקרוב. בעתיד, כאמור, מתכננת טוויטר להרחיב את הפיצ'ר לסרטונים באורך של עד 10 דקות.

הפיצ'רים החדשים זמינים כבר מעכשיו לחלק מהמשתמשים, ובימים הקרובים מבטיחה טוויטר שכולם יוכלו ליהנות מהם. הנה, לדוגמא, וידאו חדש שצייץ מנחה האוסקר המתקרב, ניל פטריק האריס: