כולנו היינו רוצים לעשות יותר למען החברה הישראלית, אך לא תמיד יש לנו מספיק זמן או כסף לעשות זאת. לפי מחקר של חברת PayPal, הישראלים קנו באינטרנט בשנת 2014 בסכום של 8 מילארד שקלים!

המיזם "קונים לטובה" מאפשר לכולנו לרתום את כח הקניה הזה למטרות טובות, בקלות וללא עלות: משתמשים מכל מקום בעולם יוכלו לרכוש מוצרים או שרותים מעשרות אתרי קניות מובילים ו"קונים לטובה" תתרום עד 7% מגובה הרכישה לעמותה לבחירת המשתמש' כל זאת ללא עלות נוספת וללא צורך בהרשמה. מחיר המוצרים נשאר זהה למחיר הרגיל שבאתר הקניות.

המיזם כולל כרגע 90 אתרי קניות וחברות מכל תחומי החיים: אופנה, מוצרי אלקטרוניקה, מוצרים לבית, תירות, ספורט, בילוי ופנאי, וכו'. לנרשמים לדף הפייסבוק של "קונים לטובה", מפורסמים מבצעים וקופונים לרכישות באתרי הקניות הכלולים במיזם שבו משתתפות כרגע 12 עמותות, ביניהן: אלו"ט, אקים, בית איזי שפירא, גדולים מהחיים ולשובע.

בעתיד הקרוב יצטרפו עוד עמותות רבות.

על פי התוכנית העסקית של המיזם, "קונים לטובה" תוכל לייצר תרומות בגובה של מאות אלפי שקלים בשנה לעמותות המשתתפות במיזם. יחד נוכל כולנו להשפיע לטובה על החברה הישראלית ללא כל צורך בתשלום התרומה.

המיזם החברתי "קונים לטובה" התחיל לפעול בסוף 2014 , ביוזמתו של היזם ליאור שיינקופף ממשקי המיזם הם: אתר אינטרנט ריספונסיבי, תוסף לדפדפן ובקרוב גם אפליקציה לניידים.

לפרטים נוספים על המיזם "קונים לטובה" הכנסו לאתרינו:http://konim-letova.com

קרא עוד:  אמזון תחל לפעול בישראל עד סוף החודש

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.