אם אתם עוקבים באדיקות אחר המכשירים החדשים של HTC ייתכן כי זמן ההגעה שלהם לשוק יתעכב במעט, זאת בעקבות בעיות “רציניות” של חברת TSMC, המייצרת את שבבי Sanpdragon S4 עבור חברת Qualcomm.

כך על פי דיווח של אתר SemiAccurate האומר כי היצרנית הטיוואנית עצרה את ייצור שבבי ה-28 ננומטר כליל כבר מלפני שבועיים על מנת לבצע שינויים בתהליך הייצור. הסיבה כרגע אינה ברורה וכי הערכות מדברות כי רק בסוף החודש הנוכחי TSMC תחזור לייצור באופן מלא, דבר שיגרום לעיכוב למכשירים רבים הממתינים למעבדי ה-Snapdragon S4. בין המכשירים שיכולים להתעכב הם One X בגרסת AT&T (הגרסה הבינלאומית מבוססת על Tegra 3), וגם One S, ל-Asus מכשיר ה-PadFone וה-Panasonic Eluga.

חברת TSMC (ר”ת: Taiwan Semiconductor Manufacturing Company) היא בין יצרניות השבבים הגדולות בטיוואן, ואחראית לייצור של חברות רבות בניהם ST-Ericsson, Qualcomm, Nvidia ועוד. לפי דיווחי העבר, אפל גם ניסתה להעביר את ייצור מעבדי ה-A5X (שבזמנו כונה A6) מידי סמסונג אולם היא נסוגה מהחלטתה בשל תהליך ובקרת ייצור נמוכה מזו של סמסונג. אין הדברים אומרים כעת חד משמעית כי המכשירים יתעכבו, ויש תולים תקוות ביכולת הייצור המהירה של TSMC ושל היצרניות האחרות וכי העיכוב יתבטא במספר שבועות בודדים לכל היותר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.