יומיים לפני ההכרזה הרשמית ואחרי הטיזינג, אנו מקבלים הצצה למכשיר ה-Galaxy S II בארה”ב –  ויש יותר מאחד. השלישייה הפותחת נחשפה הערב בתמונה שם נראים המכשירים של שלושת הרשתות הגדולות בארה”ב וכל אחת עם המכשיר שיושק אצלה: Sprint, T-Mobile ו-AT&T.

שלושת המכשירים נראים דומים אחד לשני ובכולם ניתן לראות כי סמסונג החליפה את הכפתור המרכזי בארבעת כפתורי המגע המוכרים של מערכת האנדרואיד. המכשיר של T-Mobile (השמאלי) נראה מעט יותר עגלגל מאשר זה של Sprint ו-AT&T כאשר לפי הדיווחים יהיה זה מכשיר ה-Hercules שדלף ובעבר ומביא עימו מסך מגע בגודל 4.5 אינצ', מעבד עוצמתי כפול ליבה 1.5GHz, סוללת 1850mAh, תקשורת NFC ויהיה הראשון שיספק תמיכה במספר רשתות במקביל (LTE/WCDMA/GSM) המאפשר עד 42 מגה לשנייה בתקשורת +HSPA.

פרט למכשיר של T-Mobile, כולם אמורים לקבל חומרה כמעט זהה ל-GS2 המקורי: מעבד כפול ליבה 1.2, מצלמה 8 מגה פיקסל עם צילום Full HD, מערכת האנדרואיד 2.3 וממשק ה-TouchWIZ. ההכרזה הגדולה תתרחש ביום שני הקרוב. (מקור)

עדכון: סמסונג מכריזה על Galaxy S II בארה"ב

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.

5 תגובות

  1. מה הקטע שבכל אזור בעולךם יש מכשיר אחר?

    זה לא כזה יעיל, ככה גם לחברות האחרות יש הרבה יותר מכשירים לתבוע וייצור כל המכשירים הוא לא אחיד.

    שילמדו מאפל שיש לה רק מכשיר אחד עם שתי גרסאות שונות של זיכרון ועד כל גרסאת זיכרון שתי גרסאות לרשתות GSM וCMDA

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here