חברת טרנסנד (Trancend), משיקה דגם חדש של כונן חיצוני נייד הכולל נפח אחסון ענק של 750GB ומעטפת הגנה מפני זעזועים. הכונן החדש, מסדרת כונני ה – 2.5 אינץ', ה – StoreJet, יושק במסגרת הדגמים StoreJet 25D2, StoreJet 25M2, StoreJet 25D3 ו – StoreJet 25M3.

את הכונן החדש ניתן לרכוש גם בתקן USB 2.0 וגם USB 3.0 אך הוא דורש חיבור לכך במחשב או מתאם מיוחד שניתן לרכוש עם הכונן. משתמשים בתקן USB 3.0 יוכלו להעביר או להעתיק קבצים במהירות שיא של עד 90 מגה-בייט בשנייה (MB/s).

כידוע, אחת הבעיות השכיחות של כוננים ניידים היא נפילות או זעזועים שסופג הכונן במהלך התנועה אשר פעמים רבות עלולים לגרום לפגיעה במידע המאוחסן בו. לכן, הכוננים החדשים של טרנסנד מצוידים במעטפת הגנה הבולמת זעזועים בעלי תקן תקינות מורשה של הצבא האמריקאי. מעטפת ההגנה כוללת שלוש שכבות שסופגות את המכות ומגנות עליו וכך הופכות את הכוננים של טרנסנד לאחד העמידים והיציבים בשוק זה.

מבחינת נתונים פיזיים מדובר בכוננים המאופיינים בעיצוב אלגנטי, חלק ונעים למראה בעל מימדים המאפשרים להחליקו בקלות לכיס או לתיק.

מחיר מומלץ לצרכן

USB 2.0: בעבור 440 שקל

USB 3.0: בעבור 490 שקל

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.