אשטון קוצ'ר, מאחורייך: טריילר חדש ששוחרר כטעימה לקראת הסרט על חיו הביוגרפים של מנכ"ל אפל המיתולוגי, סטיב ג'ובס, חושף לא מעט צדדים אפלים ושנויים במחלוקת באיש שרבים רואים בו כדמות המעצבת של החברה.

הסרט החדש, שצפוי לצאת לאקרנים בעוד כשלושה חודשים בבימויו של הבמאי דני בוויל, ובכיכובם של מייקל פסבנדר שיגלם את ג'ובס עצמו וסת' רוגן שיגלם את שותפו לחברה וחברו לחיים של ג'ובס, סטיב וז'ניאק, חושף למעשה צדדים מעט נסתרים במנכ"ל של חברת אפל בהם יחסיו לעובדיו, התנהגותו הקיצונית כלפי עמיתו לעבודה, יחסו לבתו הבכורה ליסה ברנן ועוד.

אף על-פי שהסרט מתבסס למעשה על ספרו הביוגרפי של וולטר אייזיקסון ואומצה על-ידי התסריטאי אהרון סורקין, לכל אורכו של הסרט נראים ג'ובס באור מעט שלילי ממה שהוצג בביוגרפיה – מה שעשוי לתרום לעלילה. הסרט יתרכז בשלוש השקות מרכזיות בהן נטל ג'ובס חלק, כאשר האחרונה שבהן תוקדש לאירוע השקת מחשב ה-All in One שלאחר חזרתו לחברה.

הסרט צפוי לצאת לאקרנים ב-9 באוקטובר 2015.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.