חברת בנדא, הנציגה של חברת TP-Link השיקה בישראל את Deco M5, פתרון תקשורת מקיף לכל הבית המבוסס על טכנולוגיית Mesh המבטיח שידור אלחוטי יציב ואיכותי במהירות מירבית.

הפתרון מורכב משלושה מכשירים כשאחד הוא תחנת הבסיס והאחרים הינם מגדילי הטווח המספיקים יחדיו לכיסוי חלל של 400 מטר מרובע. כל תחנה מקושרת אחת לשניה בתקשורת אלחוטית בערוץ נפרד, כך ניתן להגדיל את כיסוי ה-WiFi בבית על ידי הוספה של תחנות נוספות.

TP-Link Deco M5 מסוגל לעבוד עם מספר רב של התקנים ותומך בקצב העברת נתונים של עד 1,300 מגה-ביט בשנייה בתקן AC. ניתן לנהל את המערכת באמצעות אפליקציה בנייד דרכה גם ניתן להוסיף הגנות אבטחה כנגד מתקפות סייבר וכן להחיל סינון מתקדם כנגד תוכן לא ראוי לילדים והגנת הורים.

הפתרון של TP-Link מתחרה במוצרי Mesh דומים כמו Google WiFi או Netgear Orbi הנחשבים ליקרים יותר בהשוואה ל-Deco M5, ומחירו המומלץ בישראל הוא 1,349 שקל לערכה הכוללת שלוש יחידות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.