כשהטלפונים החכמים צמודים אלינו שעות רבות, אין זה פלא שהם הפכו לחלק מכלי המשחק בעולם האמיתי. הנה כמה צעצועים עליהם תוכלו לשלוט באמצעות הטלפון, אשר הופכים את החוויה למהנה עוד יותר.

מטוסי הנייר של PowerUp מקבלים מנוע

אם הייתם תלמידים משועממים בבית הספר, כנראה שבשלב זה או אחר קיפלתם דף נייר לצורת מטוס והטסתם אותו בכיתה. מטוסי הנייר אמנם מלווים דורות של ילדים, אך שדרוג מתבקש הוא להרכיב להם מנוע ולהתחיל לשלוט עליהם באמצעות הטלפון.

ל-PowerUp הישראלית מספר דגמים, האחרון והיקר שבהם כולל מצלמה ומשקפי מציאות מדומה. לאחר שתקפלו את מטוס הנייר האהוב עליכם, הרכיבו עליו את המנוע ואת המצלמה. וידאו חי ישודר מחרטום המטוס היישר לעיניו של המפעיל, וכך זה יהפוך בקלות לטייס של מטוס נייר.

המחיר: 49.99 דולר

https://youtu.be/NV5Pfzi1IwI

 

Anki Overdrive: מכוניות על שלט

אחד הצעצועים הוותיקים שנשלטים על יד שלט רחוק הן מכוניות על שלט. בתחילה היו אלו שלטים המחוברים באמצעות כבל ארוך למכונית, אחר כך היו אלו שלטי רדיו והיום אפשר למצוא מכוניות על שלט הנשלטות באמצעות הטלפון החכם.

Anki Overdrive הוא משחק מכוניות על שלט הכולל מכוניות חכמות ומסלול מירוצים אותו אתם בונים. אתם קובעים את אסטרטגיית המירוץ ושולטים ברכבים באמצעות אפליקציה ייעודית. כך גם תוכלו לשחק מול מכוניות אחרות של חברים.

המחיר: 149.99 דולר

 

קרא עוד:  סקירה: Roidmi NEX - מי צריך דייסון?

צעדים ראשונים בתכנות עם הרובוט של Jimu

אין ספק כי רכישת ידע בשפות קוד שונות היא דבר הכרחי לעתיד הקרוב. באמצעות הצעצוע הזה לא ילמדו הילדים שפת קוד כלשהי, אך ילמדו את הכללים והעקרונות הבסיסיים בתכנות.

ערכת בניית הרובוטים של Jimu תאפשר לילדים לבנות דמויות על פי רוח הדמיון השורה עליהם. לרובוטים יחידת פיקוד וכמה מנועים הנשלטים מרחוק, באמצעות טכנולוגיית Bluetooth, על ידי הטלפון החכם. שם גם יוכלו השחקנים לתכנת את הדמות שתבצע תנועות שונות ומגוונות.

המחיר: החל מ-100 דולר

עם Sphero Ollie מתמכרים לאדרנלין

צעצועים הנשלטים מרחוק מוגבלים לרוב בשרידות וביכולות לבצע פעלולים מרהיבים. לא כך הוא Ollie של חברת Sphero. עם הרובוט הזה אפשר לפתח מהירות של עד 22.4 קמ"ש ולבצע תרגילי אקסטרים ופעלולים מרהיבים. עם אורך חיי סוללה של כשעה, כמו גם תאורת לד הניתנת להתאמה אישית ולנסיעה בחושך, ילדים ומבוגרים יוכלו להוציא הרבה אנרגיה במשחק עם הרובוט ההיפראקטיבי הזה.

המחיר: 65 דולר

הכירו את מעמקי הים עם הצוללת של BIKI

עולם שלם של צמחייה ובעלי חיים נמצא מתחת לפני הים. אם עד כה נחשפו הילדים לכך באמצעות צלילה, היום הם יכולים לעשות זאת באמצעות צוללת בעלת מצלמה המשדרת את התמונות לסמארטפון או לטאבלט של המפעיל.

כמה צוללות קיימות כבר בשוק, אך BIKI היא פרוייקט מימון המונים שגייס כבר סכום נכבד. מדובר ברובוט הדומה בצורתו לדג, הוא מתחבר לסמארטפון או לטאבלט באמצעות Wi-Fi ומסוגל לצלול עד 59 מטרים. הוא כולל מצלמת 4K בזווית רחבה, תאורה מלאכותית ומייצב תמונה, והסוללה תספיק לעד 120 דקות של צלילה.

קרא עוד:  הסוללה הניידת Xiaomi Mi Power Bank 2C בקיבולת 20,000mAh בירידת מחיר

המחיר: 599 דולר

 

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.