טכנולוגיית הטענה האלחוטית אומנם רחוקה מלהיות שכיחה אך נראה כי החל מהשנה כל מכשיר דגל של יצרנית תומך בטכנולוגיית הטעינה האלחוטית, בטויוטה רוצים להכין את צי הרכבים מתוצרתה לעתיד ולכלול עמדת טעינה אלחוטית ברכביה.

עם מבט לעתיד

iPhone עם כיסוי תומך טעינה אלחוטית.

בשנה הנוכחית הושקו ה'לומיה 920', 'דרויד דנ"א' וה'נקסוס 4' – מכשירים אשר תומכים ביכולות טעינה אלחוטית בתקן Qi, כרגע נראה כי יכולות טעינה אלחוטית היא רק גימיק של היצרנים אך המגמה הכללית של יכולות טעינה אלחוטית רק מתחזקת וצפוי כי בעתיד כמעט כל מכשיר דגל כמו ה'גלקסי אס 4'  של סמסונג או ה'אופטמוס ג'י פרו' מבית LG וכו' יושקו עם יכולות כאלה.

במיוחד עבורם טיוטה רוצה להיות מוכנה: "קישוריות ברכב עם טלפונים חכמים תהפוך להיות נפוצה יותר, מוצר זה מספק פתרון נוח אשר מייתר את השימוש בכבלים…", אמר היוריקי ואקהביישי (Hiroyuki Wakabayashi). הרכב הראשון אשר מצויד בעמדת טעינה זו הוא ה'טיוטה אבלון' וכל מה שיש לבצע על-מנת לטעון את המכשיר הוא להניח אותו על עמדת הטעינה, אשר החברה מכנה 'אי-בין' (eBin). העמדה עובדת בטכנולוגיית Qi, טכנולוגיה שנראית כי היא הופכת להיות התקן המועדף על יצרניות הסלולר ובמיוחד ברכב זה בהחלט יכול להיות שימושי ונוח.

וידאו: טויוטה מציגה הטענה אלחוטית

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.