אם הצטערתם לשמוע כי ממשק ה-TouchWiz 4.0 לא יגיע ל-Galaxy S שלכם בעדכון אנדרואיד 2.3 הקרוב וכבר מתכננים לקנות את ה-Galaxy S II, אז כדאי שתשקלו את ההחלטה שלכם שוב.

כמו שקורה תמיד במערכת האנדרואיד (וכמו שגם צפוי להיות בממשק ה-Sense בגרסת 3.0), מפתחים מפורום XDA, פורום הפיתוח המתקדם ביותר לאנדרואיד, הצליחו לשתול בהצלחה את TW 4.0 מה-ROM של ה-Galaxy S II ב-ROM ה-Galaxy S הרגיל. הממשק החדש הרץ על אנדרואיד 2.3.3 מוסיף מגוון של ווידג'טים נוספים, כולל אלה משודרגים של Samsung, והוא יכליל מעתה מגוון רחב של Hubים (אזורים) של סמסונג, יישומים סלולאריים המתוכננים לתחומים שונים (חברתי, משחקים ומוזיקה).

כדי להתקין את הממשק, כמובן שתצטרכו לעשות ROOT ל-Galaxy S שלכם ולהתקין את ה-ROM דרך ה-Recovery Mod, בצורה הרגילה שבה מחליפים ROMים כל הזמן. אם המילים הללו נשמעים לכם כמו סינית, מומלץ לכם לא לעבור את ההרפתקה בעצמכם.

כעת אנחנו מקווים שהממשק יגיע גם ל-ROMים היותר מוכרים לנו (Pilotx, Darky) מה שיהפוך את החוויה עם ה-Galaxy S למושלמת עד הסוף. צפו בסרטון הוידאו שמדגים את הממשק בהמשך.

-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".