אם לא שמתם לב, בחודשים האחרונים ישראל מקבלת מוצרים באיחור קל בלבד משאר העולם. נכון, ה-iPhone דור 3 לא יושק אצלנו במקביל לשאר העולם, אך ניתן לראות את ה-Acer Aspire, ה-Xperia X1 ואפילו את ה-MacBook Air שיושקו בקרוב בישראל (אנחנו מאוד אופטימים). גם בתחום הסלולר ניתן לראות זאת בברור: ה-N95 8GB וה-Sony Ericsson W910 הגיעו לארץ במהרה. בהתחשב שהמוצרים צריכים לעבור גיור בדרכם לחנויות, זה זמן סביר בהחלט.

על כל מקרה HP ישראל מספרת כי ה-Mini-Note, הלא הוא המקביל של Eee PC (מדגם 1000H) ימכר בארץ במחיר של 2,999 למחשב הבסיסי. אמנם זהו לא 1,800 שבו נמכר ה-Eee PC אך כאן אנו מקבלים כבר מסך 8.9 אינצ', מעבד Atom ודיסק 120GB.

עוד יושק לקראת סוף השנה הוא המחשב הכל באחד – Touch Smart עם מסך המגע האינטרקטיבי. לא ציפינו שהוא יהיה זול ואכן הוא ימכר החל מ-10,000 ש"ח. כך שאם יש לכם קצת כסף מיותר ואתם לא החלטתם מה לעשות איתו, אז אולי תחשבו על מחשב שכזה להכניס למטבח או לסלון. (נענע)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.