המשחק Total War: Warhammer, משחק האסטרטגיה בתורות המשלב בין החוקים והגישה של סדרת משחקי Total War עם היצורים מהיקום של Warhammer, מוביל את טבלת המכירות של משחקי המחשב ב-Steam, שירות מכירת המשחקים המקוון של Valve לשבוע האחרון של מאי 2016, כשהתייחסות היא למשחקים ראשיים בלבד בלי לקחת בחשבון תוספות להורדה.

מייד אחריו מככב The Witcher 3: Wild Hunt שזוכה למכירות נאות גם עבור התכנים הנוספים שמוצעים להורדה כחבילות הרחבה בהמשך הרשימה, במקום השישי, ניתן למצוא גם את חבילת הטרילוגיה של המשחק שנמכרת כעת במבצע תמורת 29.59 דולר בלבד – עסקה טובה עבור מי שאוהב משחקי RPG ולא יצא לא לשחק אף פעם בסדרה המצוינת הזו.

במקום השלישי אפשר למצוא את Youtubers Life – משחק מדמה חיים שיזכיר כנראה לרבים את The Sims, ומייד אחריו את Counter Strike: Global Offensive – משחק ההמונים המקוון הוותיק והטוב שנמצא כבר בשוק משנת 2012, ולפחות ברשימה הזו הוא הוותיק ביותר. DOOM, החידוש של משחק היריות בגוף ראשון שפרץ את הדרך בסופו של דבר לז'אנר הזה, נמצא במקום הרביעי. את החמישייה הראשונה סוגר המשחק Grand Theft Auto V, עוד משחק שממשיך למכור היטב למרות שהושק לפני כ-14 חודשים.

Stellaris, משחק ה-4X המורכב של Paradox נמצא במקום השביעי, ושלושת המשחקים הבאים הם: Metal Gear Solid V, שלאחריו ARK: Survival Evovled וסוגר את העשירייה Dark Souls III.