בעידן שבו ה-iPad 2 מוביל את שוק מחשבי הטאבלט, ה-Thrive של Toshiba הרגיש לגמרי לא במקום. בניגוד למתחרה מבית אפל, הטאבלט של טושיבה התאפיין בעיצוב בעל חיפויי גומי גסים ופרופיל עבה במיוחד. בנוסף המכשיר בהחלט לא היה קל – כל גרם יותר בטאבלט של טושיבה גרם להרגיש גדול, עבה ומגושם. נכון שהמכשיר כלל שלל כניסות וחיבורים שהמתחרה מבית אפל יכל רק לחלום עליהם, אך בעידן שבו משתמשים מחפשים מכשיר שיהיה גם יפה וגם פונקציונלי קשה לראות כיצד ה-Thrive יכל להצליח.

אך נראה כי טושיבה לומדת מן הטעויות שלה ותמונות שמגיעות מבלוג הטכנולוגיה האיטלקי Notebook Italia נחשף הדור-הבא של הטאבלט מבית טושיבה.

Image result for Thrive TOSHIBA

כפי שניתן ללמוד מהתמונות, נראה מכשיר בעל מסך בגודל 10.1-אינצ', אשר מעליו מצלמה קדמית לביצוע שיחות ווידאו. המכשיר מעוצב בקפידה, עם מסגרת שעשויה  ממה שנראה כמו אלומיניום מוברש. למרות שהמכשיר איבד כמעט חצי מגודלו נראה כי בטושיבה לא איבד את שלל הכניסות והחיבורים אשר נכללו ב-Thrive המקורי: ניתן להבחין כי המכשיר כולל כניסת כרטיס זיכרון microSD, כניסת USB, מחבר מיני HDMI וכניסת אוזניות. גם את גב המכשיר מאופיין באותו קו-עיצובי ובצידו התחתון ניתן להבחין בלוגו של טושיבה בצבעי כסף. מבחינת המערכת, המכשיר מריץ אנדרואיד בגירסאת Honeycomb אשר מיועדת לטאבלטים ללא כל התאמה מיוחדת מצד טושיבה.

מעבר לכך, אנו לא יודעים דבר אודות מפרט המכשיר והאם מדובר רק ברענון עיצובי ל-Thrive אשר יכלול חומרה זהה ויתבסס על פלטפורמת ה-Tegra 2, או שמא אנו צריכים לצפות לשדרוג החומרה וכי המכשיר יבוסס על הדור-הבא של קאל-אל של החברה. כנראה שנאלץ להמתין לתערוכת ה-IFA אשר תתקיים השבוע בברלין בשביל לקבל תשובות. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.