טושיבה TG01 יוצא משערי יפן וגרמניה הישר אל לונדון ואמור להגיע כבר ב- 9 ליולי בכל רחבי בריטניה.

המכשיר כולל בתוכו מעבד Qualcomm's 1.3GHz, וינדוס מוביל 6.1, מצלמה של 5MP, מסך מגע WVGA בגודל עצום של 4.1 אינץ' עם רזלוציה מעולה של 800480X וממשק הקוביה. עוביו הדק במיוחד של המכשיר (9.9 מ"מ ליתר דיוק),המסך הענק כמו שכבר הזכרנו והאפשרות לשדרג את גרסת הוינדוס מוביל לגרסת ה- 6.5 לאחר שזו תיצא בעולם. כל אלה אמורים לשמש אבן דרך לשוק המכשירים הגדול בפני טושיבה ומכשיר זה בעצמו אמור להיות מכשיר הדגל של החברה.

בבריטניה מקווים מאוד שמחירו של המכשיר לא יהיה גבוה במיוחד ונגיש לכל כיס. אנחנו נמשיך לקבל עידכונים שוטפים עד לשבוע הבא בו כל הפרטים כולל ההכרזה בלונדון.

האם אנחנו נזכה לראות את ה-TG01 גם אצלנו? בוא נקווה כי אחת המפעילות אשר תרים את הכפפה ותביא אותו לפה, זאת למרות כי הסיכוי נראה נמוך בשל השקת האיפון באורנג' ובפלאפון וההתחייבות שלהם למכור כמות גבוהה של מכשירים. לכן התקווה היא סלקום שתביא את המכשיר בכדי להתחרות באיפון. בינתיים אתם מוזמנים לצפות בוידיאו הדגמה של המכשיר:

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.