טושיבה הכריזה היום על סדרת המחשבים הניידים החדשה ביותר שלה, הכוללת שני דגמי Ultrabook™, מסדרות Satellite U ו-M. כל הדגמים הם אידיאלים עבור כל מי שמחפש מחשב נייד דק, קל ועשיר במאפיינים במחיר בר השגה, ומשלבים שימושיות וביצועים מעולים בעיצוב מלוטש ויפהפה שתוכנן לשימוש בבית או בתנועה.

-Satellite U50t הוא ה-Ultrabook הראשון של טושיבה בגודל 39.6 ס"מ (15.6 אינץ') ומגיע עם מסך מגע בעשר נקודות מגע אצבעות לניווט קל בממשק Windows 8. ה-Ultrabook בעל הביצועים הגבוהים והמחיר בר ההשגה מצויד גם בצג בצבעים תוססים וחיי סוללה ארוכים, לצפייה נוחה יותר בנסיעה.

דגמי Satellite M50, M50t,  M50Dו-M50Dt, 39.6 ס"מ (15.6 אינץ') מציעים כאופציה את הגרפיקה החדשה והמתקדמת ביותר של NVIDIA לחוויית בידור משופרת. בנוסף, מגיעים דגמי M50t ו-M50Dt עם צג מגע, ודגמי M50D ו-M50Dt כוללים את הדור הבא של מעבדי APU של AMD.

 

עיצוב שימושי, מוצג בצורה יפהפיה

המחשבים הניידים וה- Ultrabooks החדשים מסדרת Satellite שוקלים רק החל מ-2.1 ק"ג ועוביים מתחיל ב-21.1 מ"מ, מה שהופך אותם לשימושיים באותה מידה שהם יפים. שלדת אלומיניום אלגנטית בצבע כסף מוברש עם גימור בעל פסים דקיקים משקף את המראה והתחושה האיכותיים, והדוגמה העמידה בעלת המרקם הנמצאת מתחת מציעה את העמידות החיונית למחשוב נייד. עם צג בגודל של 39.6 ס"מ (15.6 אינץ') לחוויית צפייה נוחה, עיצוב דק וקל לנשיאה, מקלדת מוארת שמקלה על ההקלדה בסביבות חשוכות, משלבים מחשבים ניידים אלה שימושיות, נוחות ואמינות.

מונעים על-ידי ביצועים, בפנים ובחוץ

כל הדגמים האחרונים מצוידים במגון טכנולוגיות מתקדמות. דגם U50t כולל את הדור הרביעי של מעבדי Intel Core ל- Ultrabooks ו- Intel HD Graphics 4400 שמפיחים חיים בכל תמונה.

בנוסף, מציעה סדרת Satellite M בחירה בין הדור הרביעי של מעבדי Intel Core לבין הדור הבא של מעבדי APU של AMD לחיסכון בחשמל וביצוע מואץ של מרבית המשימות. הודות לאפשרות בחירה בין Intel HD Graphics 4400 לבין גרפיקה NVIDIA GeForce GT 740M  עם 2GB VRAM וטכנולוגיית NVIDIA Optimus, היא מציעה חוויית בידור טובה יותר.

איכות ויזואלית וקולית מעולה

למרות משקלם הקל, המחשבים הניידים החדשים מסדרות Satellite U ו-M כוללים מפרט אודיו-ויזואלי כבד משקל. רמקולים איכותיים עם הגברת שמע DTS Studio Sound מבצעת אופטימיזציה של איכות הצליל לקבלת הגדרה צלולה להפליא ובסים עשירים ועמוקים, וצג HD LED מעניק חוויית צפייה מבריקה עם צבעים תוססים יותר, פרטיםן חדים יותר ובידור מקיף יותר.

מקושרת במלואה ומוכנה לתזוזה

כל הדגמים מגיעים עם מגוון שקעים בהגודל מלא המאפשרים קישוריות נוחה בכל מקום, כך שלרשות המשתמשים עומד כל הציוד הדרוש לסנכרון, שיתוף וצפייה. גם ללא חיבור לרשת, מציעות טכנולוגיות Intel WiDi ו-Wi-Fi certified Miracast הזרמה פשוטה בין התקנים תואמים, וניתן לצפות בקלות בתוכן מולטימדיה 3D באיכות גבוהה על-גבי טלוויזיות 3D Ready, באמצעות שימוש בשקע HDMI עם תמיכת 3D TV.

בנוסף, כל אחד מהמחשבים הניידים החדשים מסדרת Satelliteמגיע עם חיבור Bluetooth 4.0 שימושי, שקע HDMI בגודל מלא וחריץ לכרטיס SD, וכן מצלמת רשת HD עם מיקרופון סטריאופוני מבטל רעשים. מתוך שלושת שקעי USB הזמינים, שניים הם USB 3.0 להעברת קבצים מהירה עוד יותר בין התקנים. עם דיסק קשיח בנפח של עד 1TB, קל לאחסן וליהנות מכמות גדולה של סרטים,  משחקים תמונות ועוד, לחוויית בידור מרבית.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה