Satellite S

Toshiba פונה למשתמשים הזקוקים לטכנולוגיה המתקדמת ביותר וליישומי מחשוב ובידור מתקדמים, כשהיא מכריזה היום על הגעת המחשבים הניידים החדשים המתקדמים ביותר מסדרת Satellite P. מחשבים אלה המיועדים לעבודה קשה אך בעלי עיצוב מושך הם בני הלוויה המושלמים לצרכנים שמתייחסים ברצינות לביצועי המחשב הנייד. סדרה P מציעה את הטכנולוגיות האחרונות יחד עם מוכנות ליישומים צורכי כוח. הדגמים יהיו זמינים בשני גדלים שונים: דגמי P50/P50t בגודל 39.6 ס"מ (15.6 אינץ') עם או ללא צג מגע ודגם P70 המיועד להחליף את המחשב השולחני, במידה 43.9 ס"מ (17.3 אינץ'). סדרת Satellite P החדשה תהיה זמינה באירופה במהלך הרבעון השני של 2013.

המחשבים הניידים הראשונים התומכים ב-Ultra HD

"עם סדרת Satellite P החדשה אנו מוכיחים פעם נוספת את המחויבות שלנו להעניק שירות למשתמשי PC נבונים, עם בידור HD אולטימטיבי ומאפייני המולטימדיה המתקדמים ביותר", אמר מאט מקדאוול, מנהל השיווק של חטיבת המוצרים והשירותים הדיגיטאליים ב-Toshiba Europe GmbH. סדרת P החדשה כוללת מאפיינים המכווננים לעתיד, כגון שקע HDMI®-out התומך ב-Ultra HD (UHD) בדגמים מסוימים. הוא ממיר תוכן UHD מהמחשב ומייצא אותו לטלוויזיה תואמת UHD, כגון סדרת L9 של טושיבה שנחשפה לאחרונה. במצבים אלה יכולים כעת המשתמשים ליהנות מדור חדש לחלוטין של משחקי מחשב שיוצרו במקור ב-UHD, ברזולוציה הגבוהה פי 4 מאשר Full HD רגיל. ניתן כעת ליהנות מתמונות סטילס וקטעי וידיאו שנוצרו ב-UHD ומאוחסנים במחשב הנייד במלוא תפארתם. הודות למעבדים עתירי ביצועים עם גרפיקה ייעודית, כל דגמי סדרה P הם אידיאליים ליישומים תובעניים כגון משחקי מחשב עם הגדרות המשתנות במהירות או עריכת סרטי וידיאו ביתיים באיכות HD.

גימור אלומיניום מוברש

סדרת Satellite P מגיעה עם סממני עיצוב המוצר החדשים והאחידים של טושיבה – קצוות חלקים ומעוגלים ולחצן הפעלה בולט. גרסת P50t מצוידת בצג מגע מקצה לקצה שהוא נוח ואינטואיטיבי ותומך בהקשה וניגוב בעשר אצבעות. כל הגרסאות מגיעות עם משטח מגע מוגדל שהוא אידיאלי לניווט אינטואיטיבי בממשק של Windows 8 באמצעות תנועות אצבע, מבלי לגעת בצג המגע. האיכות המעולה של סדרת Satellite P החדשה מודגשת עוד יותר על ידי גימור האלומיניום המוברש האטרקטיבי עם דגשי כרום על המכסה. לוח מקשים אריחים נטול המסגרת המואר בתאורת LED אחורית מסייע להקלדת טקסט בצורה נוחה, גם בתנאי אור גרועים.

איכות צליל מעולה

המשתמשים בסדרת Satellite P  החדשה נהנים גם מחוויית צליל איכותית, מכיוון שהמחשבים מצוידים בעד ארבעה רמקולים סטריאופוניים של harman kardon® ותוכנות מדיה איכותיות. אלה כוללת את DTS Studio Sound™ שמציעה חוויה היקפית מדויקת ועשירה יותר. לשיפור השימושיות, מאפשר מאפיין Toshiba Sleep-and-Music להאזין למוזיקה באיכות צליל גבוהה גם כאשר המחשב הנייד כבוי. בנוסף, מכיוון שכל דגמי סדרה P מצוידים ב-Toshiba Split Screen Utility, החלונות הפעילים מסודרים על-גבי הצג באופן אוטומטי בצורה מסודרת כדי להקל על ריבוי משימות וונצל את הצג הרחב בצורה האופטימלית.

 • צג HD או Full HD 39.6 ס"מ (15.6 אינץ') עם אופציה לצג מגע Capacitive 10 אצבעות , צג HD+ או Full HD 43.9 ס"מ (17.3 אינץ') עם תאורת LED אחורית
 • מעבדים: P50, P50t, P70: הדור השלישי או הרביעי של מעבדי Intel® Core, כולל Quad Core ותמיכה במעבד Ultra Low Voltage, (P70: תמיכה בדור הרביעי של Intel® Core בלבד); תמיכה ה-Ultra HD רק עם מעבד דור רביעי של Intel® Core; מעבדים גרפיים ייעודיים NVIDIA®  GeForce® 740M (עד 2 GB VRAM) ו-GT 745M (עד 4 GB VRAM) עם טכנולוגיית Optimus™
 • כונן HDD עם עד 1.5 TB, או עד 3 TB עם שני HDD ב-P70, או כונן היברידי 1 TB HDD עם SSD 8 GB, או SSD 256 GB
 • תמיכה בזיכרון של עד 16 GB או עד 32 GB עם 2 או 4 כניסות (בהתאם לדגם)
 • WiFi® certified MiraCast™, שקע אחד או שני שקעי USB 2.0, שני שקעי USB 3.0 (אחד עם Toshiba USB Sleep-and-Charge), בדגם P70: 4 כניסות USB 4.0 (שניים עם Toshiba USB Sleep-and-Charge), HDMI® out, אופציה ל-Bluetooth® v4.0, תמיכה ב-Ultra HD באמצעות HDMI®,לטלוויזיות תואמות Ultra HD (עם המעבד החדש מהדור הרביעי Core i7 של אינטל בלבד)
 • צליל: שני מרמקולים סטריאופוניים של harman kardon® (ארבעה ב-P70), עם תמיכה בטכנולוגיית Slipstream™ ו- DTS Studio Sound™
 •  צבעים: גימור אלומיניום מוברש בצבע כסף עם דגשי כרום בחלק בעליון ובמכסה, עם מרקם ארוג חום בחלק התחתון
 • מערכת הפעלה: Windows 8 (64bit)

 

Satellite C

Toshiba הציגה היום את הדגמים החדשים של המחשבים הניידים מסדרת Satellite C, המשרתים קהל רחב באמצעות מגוון רחב של מחשבים ניידים במחירים אטרקטיביים ועיצוב חדש ומושך. דגמי סדרת Satellite C מגיעים במגוון תצורות רחב, כולל צג מגע בחלק מהדגמים, עם צג בגודל של 39.6 ס"מ (15.6 אינץ'). המערך החדש של מחשבים ניידים אמינים המעניקים תמורה טובה לכסף מיועד לכל המשימות היומיומיות החיוניות של מחשב נייד ומכוונים לאנשים שהדרישה המרכזית שלהם היא מחשוב יומיומי אמין. סדרת Satellite C החדשה תהיה זמינה באירופה במהלך הרבעון השני של 2013.

toshiba_satellite_c850_1lq_rightמחשוב יומיומי עם אפשרות בחירה

" עם סדרה C החדשה אנו ממשיכים להציע מחשבים ניידים אמינים וברי השגה באיכות גבוהה המציעים אפשרויות קישוריות רבות, וכן דגמים עם צג מגע אופציונאלי", אמר מאט מקדאוול, מנהל השיווק של חטיבת המוצרים והשירותים הדיגיטאליים ב-Toshiba Europe GmbH. "אנו שמחים במיוחד בעובדה שמחשבים ניידים אלה מציעים השנה זהות עיצובית איכותית הדומה לזו של יתר מערך המחשבים הניידים שלנו".

סדרת Satellite C החדשה ניתנת לזיהוי באמצעות הקצוות החלקים והמעוגלים שלה, לחצן ההפעלה המואר ומיקום הלוגו בצד שמאל מתחת לצג. הדגמים השונים בסדרה C מגיעים במגוון צבעים ומרקמים, כאשר דגמי C50, C50D, C50t, C50Dt, C70 ו-C70D הם כולם בעלי גימור שחור מאט עם דוגמה של פסים דקיקים. דגמי C55, C55D, C55t, C75 ו-C75D מציעים גימור מבריק במספר צבעים מודרניים ואלגנטיים ומקלדת בעלת מקשים בולטים (tiled) המשפרת את נוחות ההקלדה והניווט. סדרת Satellite C תהיה זמינה עם צג בשני גדלים, 39.6 ס"מ (15.6 אינץ') או 43.9 ס"מ (17.3 אינץ'), עם תצוגת HD או תצוגת HD+ בגרסאות 43.9 ס"מ (17.3 אינץ'), ומאפשרת למשתמשים ליהנות מיישומי עבודה, סרטים וקטעי וידיאו באיכות חדה יותר מאשר HD.

קרא עוד:  פוסיל השיקה את הדור החמישי של שעוני ה-Wear OS שלה

חוויית משתמש אינטראקטיבית – כולל גם מגע  

בדגמי Satellite C50t בצבע שחור מאט או דגמי C55t ו-C55Dt בצבע כסף מביאה טושיבה את חוויית צג המגע לסדרת המחשבים הבסיסית שלה. הצרכנים יכולים ליהנות כעת מחוויית משתמש אינטראקטיבית המתאפשרת הודות למערכת ההפעלה Windows 8 המותקנת במחשב.

בין אם הם גוללים דפי רשת או מסמכים באמצעות אצבעותיהם, מנווטים באמצעות נקישה או תנועת אצבע, גוררים פריטים באופן ידני כדי לארגן את המסך או מותחים פריטים באמצעות תנועת אצבע פשוטה לקבלת תמונה ברורה יותר, צג המגע המשתרע מקצה לקצה עם אפשרות מגע וניגוב בעשר אצבעות הופך את המחשוב האישי לאינטואיטיבי יותר מאשר אי פעם. כל הדגמים בסדרת Satellite C החדשה מציעים ביצועים מקיפים עבור משימות מחשוב יומיומיות, החל מיישומים משרדיים בסיסיים, דרך תקשורת דיגיטלית וגלישה ברשת ועד להנאה ממולטימדיה כגון סרטי HD מוקלטים ומוסיקה מקוונת, קטעי וידיאו ומשחקים, בבית או בנסיעה.

 

 • צג HD 39.6 ס"מ (15.6 אינץ') או צג HD+ 43.9 ס"מ (17.3 אינץ'), אופציה לצג נטול השתקפויות, אופציה לצג מגע Capacitive 10 אצבעות
 • מעבדים: C50, C55, C55t, C70, C75: הדור השלישי של מעבדי Celeron, Pentium או Core של אינטל; C50D, C55D, C70D: מעבדי AMD סדרה E או סדרות Dual and Quad Core A
 • גרפיקה: C50, C55, C55t, C70, C75: מעבד גרפי משותף (Shared) Intel® HD 4000 או מעבד גרפי ייעודי של NVIDIA®  עד GeForce® 710M עם טכנולוגיית Optimus™  ועד 2 GB VRAM; C50D, C55D, C70D: מעבדים גרפיים משותפים או ייעודיים עם טכנולוגיית Enduro™ של AMD
 • אחסון: HDD עם עד 1TB
 • b/g/n WiFi®, 2 שקעי USB 2.0, שקע USB 3.0, HDMI® out, אופציה ל-Bluetooth® v4.0
 • צבעים זמינים: C50, C55, C55t, C70, C75: גימור שחור מאט; C55, C55D: גימור מבריק בשלושה צבעים (לבן פנינה, שחור, כסף); C75, C75D: גימור מבריק בארבעה צבעים (לבן פנינה, שחור, כסף, אדום); C55t, C55Dt: גימור כסף מבריק
 • מערכת הפעלה: Windows 8 (64bit)

Satellite S

Toshiba Europe GmbH  הכריזה היום על סדרת Satellite S החדשה  של מחשבים ניידים בעלי ביצועים מעולים המועדים לצרכנים המחפשים חוויית מולטימדיה מלהיבה בעת שימוש במחשב נייד. מחשבי בידור רבי יכולות אלה מגיעים בגימור אלומיניום איכותי בצבע כחול-קרח, עם מאפייני עיצוב הדומים לאלה של יתר דגמי הסדרה. לוח מקשים אריחים אלגנטי, עם מסגרת בגימור מבריק וקלידים בגימור מאט עם תאורת LED לבנה, המקלה על הקלדת טקסטים וניווט בסביבות חשוכות יותר, מעניקים לסדרת Satellite S החדשה שילוב מרשים של מראה חלק ותפקוד גמיש. סדרת S החדשה הזמינה עם צג בגודל 39.6 ס"מ (15.6 אינץ') או 43.9 ס"מ (17.3 אינץ'), בגרסאות עם או ללא צג מגע, תהיה זמינה באירופה במהלך הרבעון השני של 2013.

toshiba-satellite-s75t-1מאפייני בידור א-לה-קארט

"טושיבה מקיימת את ההבטחה שלה להעניק מגוון אפשרויות בחירה לצרכן באמצעות המגוון הרחב של התצורות של סדרה S החדשה", אמר מאט מקדאוול, מנהל השיווק של חטיבת המוצרים והשירותים הדיגיטאליים ב-Toshiba Europe GmbH. "דגמי S50, S50D, S50t ו-S50Dt מגיעים עם אפשרות בחירה בין מעבדים גראפיים שלIntel® HD  לבין מעבדי NVIDIA®, המעניקים גרפיקה מהירה ומגיבה יותר. מעבד ULV בעל צריכת חשמל נמוכה אפשר לנו להעניק למחשב זה רוחב של 24 מ"מ בלבד, ואילו דגמי S70, S70D, S70t ו-S70Dt מכילים מעבדי בעלי ביצועים גבוהים המעניקים חוויית מולטימדיה אולטימטיבית. והדגמים עם צג המגע הם אידיאליים למשתמשים המעוניינים להפיק את המרב ממערכת ההפעלה Windows 8". הגמישות של צג המגע הופכת את השליטה והניווט במחשב הנייד לאינטואיטיבית ונוחה כמו השימוש בסמארטפון או טאבלט. כל הדגמים מכילים מאפיינים שעברו אופטימיזציה להנאה מבידור מבוסס מחשב, כמו רמקולים סטריאופוניים של Onkyo והגברת שמע DTS Studio Sound™, כדי להבטיח חוויה יוצאת מן הכלל בעת השמעת קבצי מוסיקה ופס קול של סרטים. הצג הרחב השטוח Full HD1 עם תאורת LED אחורית וכונן Blu-ray Disc™ האופציונאלי  מבטיחים איכות תמונה מעולה. בנוסף, קיימות גרסאות ללא כונן אופטי (ODD) שהופכות את המחשב לקל-משקל ונייד עוד יותר.

להקל על ריבוי המשימות (multitasking)  

דגמי Satellite S, המיועדים לשמש כמחשבים למולטימדיה ובידור, מצוידים במגוון אפשרויות קישוריות. בנוסף לכניסות המשותפות לכל הדגמים, כולל כניסת USB 3.0 עם תפקוד Toshiba USB Sleep-and-Charge לטעינת התקנים ניידים גם כאשר המחשב הנייד כבוי, כוללים דגמי סדרה S המצוידים במעבד של Intel® גם Wi-Fi Certified Miracast™. טכנולוגיה תקנית חדשה זו מאפשרת למשתמשים להעביר את תוכן המולטימדיה שלהם באופן אלחוטי או מטלפון נייד ל-PC או ממחשב נייד למכשיר טלוויזיה תואם, כך שניתן ליהנות ממנו על גבי מסך גדול יחד עם חברים ומשפחה.

ריבוי משימות הוא טבע שני של סדרת Satellite S החדשה. היישומים מתחילים לפעול במהירות הודות לכונן HDD ההיברידי האופציונאלי, המשלב כונן HDD גדול עם 1 TB עם כונן פלאש SSD משולב עם 8GB. יחד עם Toshiba Split Screen Utility הכלול בכל דגמי סדרה S, החלונות הפעילים הרבים מסודרים באופן אוטומטי ומאורגן על גבי הצג הרחב, והופכים את ריבוי המשימות לחוויה מהנה.

1 בדגמי S70, S70D, S70t ו-S70Dt 43.9 ס"מ (17.3 אינץ') בלבד.

 • צג 39.6 ס"מ (15.6 אינץ') ו-43.9 ס"מ (17.3 אינץ') HD שטוח או Full HD שטוח עם תצוגה רחבה ותאורת LED אחורית; אופציה לצג נטול השתקפויות, אופציה לצג מגע
 • מעבדים: S50, S50t, S70, S70t (בהמשך): הדור השלישי או הרביעי של מעבדי אינטל או מעבד ULV דק (15.6 אינץ'); S50D, S50Dt, S70D, S70Dt (בהמשך): מעבדי AMD סדרה E או סדרות Dual and Quad Core A
 • גרפיקה: S50, S50t, S70, S70t (בהמשך): מעבד גרפי משותף (Shared)  Intel® HD 4000 או מעבד גרפי ייעודי של NVIDIA®  עד GeForce® GT 740M עם טכנולוגיית Optimus™  ועד 2 GB VRAM; S50D, S50Dt, S70D, S70Dt (בהמשך): מעבדים גרפיים משותפים או מעבדים ייעודיים עד AMD Radeon™ HD 8650G עם VRAM עד 1 GB
 • אחסון: HDD עד 1 TB או HDD היברידי 1 TB  עם SSD 8 GB
 • WiFi® certified MiraCast™, שקע USB 2.0, שני שקעי USB 3.0 (אחד עם Toshiba USB Sleep-and-Charge), HDMI® out, אופציה ל-Bluetooth® v4.0
 • צליל: 2 רמקולים סטריאופוניים מתוצרת Onkyo עם DTS Studio Sound™
 • צבעים: גימור אלומיניום איכותי בצבע כחול קרח מתכתי
 • אפשרות לכונן DVD, BD-ROM או ללא כונן אופטי (ODD)
 • מערכת הפעלה: Windows 8 (64bit)
קרא עוד:  תכירו: הטלוויזיה Vision של הונור, הראשונה עם HarmonyOS

 

Satellite L

עם ההכרזה היום על הדגמים החדשים של מחשבי הבידור הניידים מסדרת Satellite L, מגדילה Toshiba Europe GmbH את המגוון של דגמי 2013 של מחשבים ניידים ברי השגה עם עיצוב חדש. סדרת Satellite L, המציעה את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כגון צג מגע מקצה לקצה, משלבת נוחות וקלות שימוש עם ביצועים מרשימים. סדרת Satellite L החדשה תהיה זמינה באירופה במהלך הרבעון השני של 2013.

שטוח ודק, עם מראה חדש ומעודן

Toshiba_Satellite_L40_blue_1"סדרת Satellite L עונה על הצרכים של מרבית משתמשי המחשבים הניידים, מאפשרת להם לבצע את משימות המחשוב היומיומיות שלהם ומעניקה להם יכולת ליהנות ממולטימדיה ויצירת תוכן באיכות גבוהה", אמר מאט מקדאוול, מנהל השיווק של חטיבת המוצרים והשירותים הדיגיטאליים ב-Toshiba Europe GmbH. "אנו מציעים את סדרת L החדשה עם צגים בשלושה גדלים. הדגם הקטן ביותר הוא בעל עובי של 24 מ"מ בלבד ושוקל רק 2 ק"ג, אך הוא עדיין מצויד בתצוגת HD רחבה מרשימה".

כל הדגמים, המגיעים במידות של 43.9 ס"מ (17.3 אינץ'), 39.6 ס"מ (15.6 אינץ') ו-35.8 ס"מ (14.1 אינץ') מצטיינים במראה מעודן של עיצוב חדש לחלוטין. כל גרסה מוצעת במגוון צבעים, כולם בעלי גימור מבריק שתואם את מקלדת אריחים עם מסגרת בגימור מבריק וקלידים בגימור מאט. דגמי L40t, L40Dt, L50t, L50Dt מגיעים בצבע כסף אלגנטי ומצוידים בצג מגע מתקדם מקצה לקצה התומך בפעולות "מגע וניגוב" בעשר אצבעות. תפקוד Toshiba Split Screen Utility הוא כלי שימושי נוסף לניווט אינטואיטיבי במסך באמצעות מגע. הוא תומך בריבוי משימות (Multitasking) על-ידי ארגון החלונות הפתוחים בצורה מסודרת על גבי הצג הרחב של המחשב הנייד. השליטה והניווט במחשב הנייד הופכות לאינטואיטיביות ונוחות כמו השימוש בסמארטפון או בטאבלט.

ביצועי בידור דיגיטליים ברמה גבוהה

דגמי סדרת Satellite L החדשה עברו אופטימיזציה כדי לאפשר למשתמש ליהנות ממגוון רחב של בידור דיגיטלי, הודות למבחר הרחב של מעבדים בעלי ביצועים גבוהים, כולל גרסאות בעלות צריכת חשמל נמוכה בדגמים שעוביים הוא רק 24 מ"מ. טכנולוגיית NVIDIA® Optimus™ וטכנולוגיית AMD Enduro™ מאפשרות למשתמשים ליהנות באופן אוטומטי מחיי סוללה ארוכים יותר מבלי צורך לשנות את ההגדרות באופן ידני. טכנולוגיות אלה מבצעות באופן רציף אופטימיזציה של המחשב הנייד, אך הן עושות זאת "מאחורי הקלעים" מבלי להפריע לפעולות המשתמש. לשם קבלת חוויית מולטימדיה משופרת, מצוידים כל דגמי סדרה L ברמקולים סטריאופוניים של Onkyo ובתוכנת הגברת שמע DTS Studio Sound™ המעניקים חוויית שמע היקפית, כולל צליל בס עמוקים, צלילי ביניים מעודנים והשמעה ברורה יותר של קולות לקבלת איכות עמוקה וטבעית של קבצי מוסיקה ופס קול של סרטים. הצפייה בסרטים ובתוכן ויזואלי אחר היא תמיד חוויה טובה בסדרה L החדשה, מכיוון שכל הדגמים מצוידים בתצוגה רחבה עם צג HD או HD+ שטוח עם תאורת LED אחורית. צג HD+ הכלול בכל דגמי L הגדולים ביותר (17.3 אינץ') מאפשר למשתמשים ליהנות מסרטים ותמונות כפי שיוצריהם התכוונו גם אם הם הופקו במקור בפורמט חד ובהיר יותר מאשר HD. ניתן לקבל כאופציה את דגמי סדרה L גם עם צגים ללא השתקפות שמסייעים למנוע השתקפויות אפשריות של מקורות אור חיצוניים.

מאפייני קישוריות חדשים

בנוסף לכניסות המשותפות לכל הדגמים, כולל כניסת USB 3.0 עם תפקוד Toshiba USB Sleep-and-Charge לטעינת התקנים ניידים גם כאשר המחשב הנייד כבוי, כוללים דגמי סדרה L המצוידים במעבד של Intel® גם Wi-Fi Certified Miracast™. טכנולוגיה תקנית חדשה זו מאפשרת למשתמשים להעביר את תוכן המולטימדיה שלהם באופן אלחוטי מהמחשב נייד למכשיר טלוויזיה תואם, כך שניתן ליהנות ממנו על גבי מסך גדול יחד עם חברים ומשפחה. בנוסף, האפשרות של אופציה לכונן אופטי (ODD) הופכות את הדגמים ללא כונן אופטי לקלי-משקל יותר ולכן ניידים יותר.

 • צג HD רחב ושטוח 35.8 ס"מ (14.1 אינץ') ו-39.6 ס"מ (15.6 אינץ') או צג רחב ושטוח HD+ 43.9 ס"מ (17.3 אינץ'), כולם עם תאורת LED אחורית, אופציה לצג נטול השתקפויות, אופציה לצג מגע Capacitive 10 אצבעות
 • מעבדים: L40, L40t, L50, L50t, L70: הדור השלישי או הרביעי של מעבדי Intel® Core עם מתח רגיל או נמוך; L40D, L40Dt, L50D, L50Dt, L70D: מעבדי AMD סדרה A Dual and Quad Core
 • גרפיקה: L40, L40t, L50, L50t, L70: מעבד גרפי משותף (Shared) Intel® HD 4000 או מעבד גרפי ייעודי של NVIDIA®  עד GeForce® 740M עם טכנולוגיית Optimus™  ועד 2 GB VRAM; L40D, L40Dt, L50D, L50Dt, L70D: מעבדים גרפיים משותפים או ייעודיים AMD Radeon™ HD 8650G עם טכנולוגיית Enduro™ של AMD ועד 1 GB VRAM
 • אחסון: HDD עם עד 1 TB
 • WiFi® certified MiraCast™, שקע USB 2.0, שני שקעי USB 3.0 (אחד עם Toshiba USB Sleep-and-Charge), HDMI® out, אופציה ל-Bluetooth® v4.0
 • צבעים זמינים: סדרת L40: כסף מבריק, לבן פנינה; סדרת L50:  כסף מבריק, לבן פנינה, שחור, גימור מבריק; סדרה L70: כסף מבריק; L40t, L50t, L40Dt, L50Dt: כסף.
 • אפשרות לכונן DVD, כונן Blu-ray Disc™ או ללא כונן אופטי (ODD)
 • מערכת הפעלה: Windows 8 (64bit)

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.