טושיבה, לא שם מוכר אצלנו בתעשיית הסלולר, אך במזרח כידוע הכללים שונים. בדומה למכשירים של Fujitsu המתחרים שם על ליבם של הרוכשים הפוטנציאלים, גם טושיבה נמצאת שם והשיקה את מכשיר ה-Regza T-02D ביפן.

LTE שולט
כמדינה טכנולוגית הדורשת את היכולות האחרונות, תקשורת דור רביעי LTE זה כבר סטנדרט, ובחברת NTT DoCoMo שם הושק המכשיר יודעים להציע מהירות הורדה של 75Mbps כאשר כבר 4 מיליון לקוחות מנויים לשירות, זאת מתוך 60 מיליון המנויים שיש לחברה.

אז פרט ל-LTE, ה-Regza T-02D מציע מסך מגע בגודל 4.3 אינצ’ מסוג NEW AMOLED Plus, שהגדה זו לא מסתדרת לנו כל כך עם הרזולוציה נמוכה יחסית של 540×960. המכשיר רץ על מעבד כפול ליבה Qualcomm Snapdragon S4 בתדר 1.5GHz, בדומה לזה הקיים ב-One S וכן מגיע גם עם 1GB RAM. בנוסף, ואולי גולת הכותרת של המכשיר היא המצלמה, המספקת חיישן ברזולוציה של 13.1 מגה פיקסל המסוגל להגיע לרמת ISO מדהימה של 25,600. החיישן מסדרת Exmor R, משמש גם את מצלמות הפוקט של סוני, כך לדברי טושיבה.

אם זה לא מספיק, המכשיר גם חסין למים ואבק וכן קיימת בו זכוכית חסינה לשריטות של Gorilla Glass, כאשר כל זה רץ על גבי מערכת האנדרואיד בגרסת ICS. כאמור, המערב לא יוכל ליהנות ממנו שכן הוא יהיה זמין רק ביפן במגוון צבעים החל מה-26 לחודש.

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.