Toshiba הכריזה היום בתערוכת IFA 2011 על ה-Qosmio DX730, המחשב השולחני all-in-one הראשון שלה המיועד לשוק האירופי. ה-Qosmio DX730, המצויד בצג מגע גדול של 58.4 ס"מ (23 אינץ'), הוא רכזת בידור מלאה המעניקה את הרמות הגבוהות ביותר של ביצועי שמע, וידאו ומחשוב וכן יכולות מחשוב איכותיות לניהול ויצירת תוכן. הוא מציע חוויה של "מושב בשורה הראשונה" להנאה מטלוויזיה, צפייה בסרטי DVD ומצגות, ומשחקים. הטושיבה Qosmio DX730 יהיה זמין ברחבי אירופה ברבע הרביעי של 2011.

עיצוב דמוי טלוויזיה החוסך במקום

ה- Qosmio DX730 מצויד בצג מגע חד בגודל של 58.4 ס"מ (23 אינץ') עם שליטה באמצעות שתי אצבעות התומך ב-Full HD (1080p) ויושב על מעמד מודרני. ניתן לשנות בקלות את הזווית לקבלת חוויית הצפייה והמגע הטובה ביותר. ה מחשב האישי all-in-one האלגנטי החוסך במקום הוא בעל גימור שחור מבריק, שמאפשר לו להשתלב בצורה נאה בכל מקום בבית, בחדר האורחים, המטבח או חדר השינה. הזהות של ה-Qosmio DX730 עוצבה בהשראת מכשירי הטלוויזיה של טושיבה, והודות למקלט הטלוויזיה ההיברידי DVB-T/אנלוגי המשולב בו, הוא הופך למערכת המגשרת בין מחשב אישיים וטלוויזיה

איכות וידאו וקול מדהימה

מחשב ה-all-in-one מסוגל בקלות לשמש כרכזת בידור ביתית, הודות לנפח אחסון גדול לתמונות, וידאו ומוסיקה ומגוון רחב של אפשרויות קישוריות.באמצעות כניסת  HDMI®-In יכולים המשתמשים להתחבר גם לקונסולת משחקים וליהנות מהמשחקים החדשים ביותר על הצג החד והמגיב של המחשב. מכונת הצלילים של Onkyo®, עם רמקולים סטריאופוניים וסאב-וופר המכוונים על-ידי Dolby Advanced Audio מספקת צליל צלול להפליא שמבטל את הצורך ברמקולים חיצוניים. תפקוד Sleep-and-Music מאפשר השמעת מוסיקה מנגן MP3 מחובר, ללא צורך בהפעלת המחשב, המשמש כמערכת שמע.

קרא עוד:  מעבדי Ryzen Threadripper דור 3: עד 32 ליבות ושיפור ניכר בביצועים

חיבור להתקנים אחרים ולרשת

כיאה לרכזת בידור שהיא המילה האחרונה, מעניק ה- Qosmio DX730מגוון רחב של מאפייני קישוריות. הגישה לרשת יכולה להתבצע באמצעות WLAN או Gigabit Ethernet. כדי להתחבר להתקנים אחרים כגון מדפסות, סורקים, התקני אחסון חיצוניים וקונסולות משחקים, מצויד המחשב האישי all-in-one של טושיבה בכל הכניסות והממשקים החיוניים, כולל שתי כניסות USB 3.0 וארבע כניסות USB 2.0. העכבר והמקלדת מתחברים באופן אלחוטי כדי לאפשר למשתמשים לשבת בנוחיות על הספה בעת ההקלדה.

ביצועי מחשוב מדהימים

ה- Qosmio DX730,המבוסס על משפחת המעבדים האחרונה של Intel, מספק את הביצועים הדרושים לניהול תוכן, עריכת סרטים ומוסיקה, וניהול יישום שיפור התמונות Resolution+. טכנולוגיית המרת הווידאו (video up-conversion) מפיחה חיים חדשים בסרטי וידאו ברזולוציה רגילה על-ידי שיפור הצבע, הבהירות והניגודיות בזמן אמיתי ובצורה חלקה לחלוטין כדי להעניק להם איכות קרובה לזו של HD.

עובדות ומספרים

 • צג LCD Full-HD 58.4 ס"מ (23 אינץ') עם תאורת LED אחורית, רזולוציה 1,920 x 1080 (16:9)
 • מעבד: Intel® Core™ i7 Quad Core, Intel® Core™ i5 Dual Core, Intel® Core™ i3 Dual Core, Intel® Pentium Dual Core B950
 • גרפיקה NVIDIA® GeForce® GT 540M 1 GB (DDR3) (בהתאם לתצורה)
 • RAM: עד  16 GB DDR3 (1,333 MHz)
 • HDD עם נפח של עד 2 TB
 • Multi Card Reader
 • כונן DVD Super Multi Drive, כונן Blu-ray Rewritable, כונן Blu-ray ROM
 • HDMI®-In, 4 שקעי USB 2.0, 2 שקעי USB 3.0 (שקע USB 3.0 אחד תומך ב-Sleep-and-Charge), HDMI®-Out (בדגמי gfx ייעודיים)
 • WLAN (802.11 b/g/n), Bluetooth® 3.0 +HS*, Gigabit Ethernet
 • מקלט טלוויזיה היברידי DVB-T/אנלוגי עם תמיכה של MPEG-4 על DVB-T
 • רמקולים סטריאופוניים  Onkyo®עם סאב-וופר, Dolby® Advanced Audio™
 • מצלמת רשת 1.3 מגה פיקסל עם Face Recognition
 • Resolution+, Toshiba Media Controller, Toshiba Bulletin Board & Reeltime, Touch Applications
 • לוח מקשים ועכבר אלחוטיים RF, שלט רחוק IR
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.