כדי לתמוך בצרכים של משתמשי טאבלט מקצועיים הזקוקים לשילוב של מחשב נייד וטאבלט, הכריזה Toshiba על ה-Portégé Z10t. מחשב דק ניתן להפרדה , עם Windows 8 Pro, הוא Ultrabook™ עמיד, נוח וחזק שהופך, בקליק אחד, לטאבלט שימושי ואינטואיטיבי עם חוויית כתיבה מרשימה. הוא מציע גמישות מלאה למשתמשי PC מקצועיים הרוצים מחשב שמתאים את עצמו לצרכים שלהם. בנוסף, הוא נהנה מהמוניטין של ניידות, אמינות ועמידות ברמה גבוהה של ה-Portégé של טושיבה. הודות ל-Toshiba Easy Guard, מובטחת למשתמש חוויית מחשוב נטולת דאגות. המכירות של ה-Portégé Z10t האולטרה נייד עם צג מגע Full HD באבחנה גבוהה 29.5 ס"מ (11.6 אינץ') יתחילו באירופה ברבעון השני של 2013.

שילוב של נוחות ושימושיות

"הטאבלטים זוכים לפופולאריות גוברת בקרב משתמשים עסקיים, ואנו רואים כעת אנשי מקצוע רבים נושאים אתם שני מכשירים: מחשב נייד וטאבלט", אמר מאט מקדאוול, מנהל השיווק של חטיבת המוצרים והשירותים הדיגיטאליים ב-Toshiba Europe. "באמצעות ה- Portégé Z10t יצרנו פיתרון שמתוכנן לשלב נוחות ושימושיות ולענות על כל צרכי המחשוב במכשיר אחד. בין אם הם משתמשים בו במצב טאבלט או במצב מחשב נייד, יכולים המשתמשים לסמוך תמיד על הביצועים המלאים אותם מציעה טכנולוגיית Ultrabook’s™". תצורת הטאבלט של ה-Portégé Z10t מציע חוויה נוחה במיוחד בביצוע של משימות מחשוב שונות, כגון רישום רשימות במהלך סמינר וגלישה כעמודי אינטרנט בנסיעה. לעומת זאת, כאשר עיבוד מסמכים הדורש הכנסת כמויות נתונים גדולות היא העדיפות הראשונה, ההתקן הופך בקלות למצב מחשב נייד עם תמיכה של מקלדת מלאה בעלת תאורה אחורית הניתנת להפרדה. בשני המצבים מציע ה-Portégé Z10t ביצועים חזקים ומהירים הודות למעבדי Intel® Core™ ל- Ultrabooks™ המתקדמים ביותר וה-SSD המהיר המובנה..

קרא עוד:  על הקצה: Chromium Edge זמין לכולם, עדיין בבטא

מגוון רחב של אפשרויות ניווט והקלדה

ה-Portégé Z10t מציע דרכים רבות ונוחות לניווט ולהכנסת נתונים. במצב מחשב נייד מקבלים המשתמשים גישה נוחה ללוח מקשים אמיתי, והם יכולים גם להקליד טקסטים על גבי לוח מקשים דיגיטאלי, בהתאם להעדפתם. ניווט נוסף בתפריטים מתאפשר באמצעות פקודות אצבע על צג המגע או משטח המגע multi-touch. וכאשר דרושה מידת דיוק רבה יותר, תפקוד Accupoint הוא האפשרות המתאימה ביותר. שימוש במאפייני הטאבלט של ה-Portégé Z10t עם צג המגע בעל התגובה המלאה לעשר אצבעות מבטיח חוויית גלישה אינטואיטיבית. יתר על כן, באמצעות ה-DigitizerPen האופציונאלית יכולים המשתמשים לצייר ציורים על-גבי צג הטאבלט, להקיש במדויק על אזור מסוים כדי להחליף את הסמן או לנווט בצורה מדויקת יותר בתפריטים. מאפיין זיהוי כתב היד הוא בעל ערך שימושי רב מכיוון שהוא הופך רשימות שנכתבו על המסך למסמכים דיגיטאליים הניתנים לעריכה.

Toshiba Easy Guard מאפשר שימוש יומיומי אינטנסיבי

ה-Portégé Z10t הדק והנייד להפליא פותח עבור שימוש יומיומי אינטנסיבי ונבדק כדי לוודא שהוא עומד בתקני האיכות והאמינות הגבוהים של טושיבה. כתוצאה מכך, הנתונים המאוחסנים הם הרבה פחות פגיעים במקרה של הפלת המכשיר בשוגג. יתר על כן, לוח המקשים עמיד בפני נוזלים1, כך שאם נשפכים עליו נוזלים הנתונים לא יאבדו בהכרח. ה-Portégé Z10t מצויד בכמה מאפייני בטיחות וניהול נתונים מתקדמים: תפקוד Intel® Anti-Theft מפחית את הסכנה של גישה ללא הרשאה, יחידת Trusted Platform Module (TPM) שומרת על נתונים קריטיים המאוחסנים במכשיר, וטכנולוגיית Intel® vPro™ היא מערכת אבטחה מקיפה מובנית המותאמת לשימוש במחשב ולאיומים הקשורים לכך. מעבר להגנה נוספת נגד איומי האבטחה האחרונים, מאפשרת גם Intel® vPro™ למחלקות IT לנטר, לתחזק, לתקן ולשדרג מרחוק את ה-Portégé Z10t.

קרא עוד:  חדש על השולחן: מסך OLED לגיימרים בגודל 55 אינץ'

טכנולוגיות הקישוריות המתקדמות ביותר

מכיוון שהוא ממוקד בעיקר בעובדים ניידים, מצויד ה-Portégé Z10t במאפייני קישוריות מתקדמים להעברת נתונים מהירה וגישה אמינה לרשת. ה-Ultrabook™ הניתן להפרדה מצויד בכניסות המתקדמות ביותר מסוג USB 3.0, המאפשרות החלפת מידע מהירה הרבה יותר עם ציוד היקפי. באמצעות HDMI® ו-RGB ניתן להתחבר בקלות למסך גדול, וטכנולוגיית Intel® Wireless Display מאפשרת למשתמשים לשלוח מסמכים וקבצי מולטימדיה למכשיר טלוויזיה תואם ללא שימוש בכבלים. מעבר לגישה נוחה לרשת באמצעות Gigabit LAN, תומך ה-Portégé Z10t בטכנולוגיות האלחוטיות המתקדמות ביותר, כגון HSPA ו-LTE, להעברה נתונים מהירה וסינכרון.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה.