טושיבה משיקה מסכי תלת מימד  בגדלים של 40, 46 ו – 55 אינץ' מדגמי 40WL768 ,46WL768 ,55WL768. המסכים החדשים כוללים חיבור אלחוטי בין המחשב לטלוויזיה ואפליקציית יוטיוב מובנת בשלט. במסגרת ההשקה בישראל, כל לקוח שירכוש אחד מהמסכים יקבל נגן בלוריי-3D של חברת טושיבה וזוג משקפי תלת מימד.

רזולוציה גבוהה וזוית צפייה רחבה

סדרת המסכים החדשה בטכנולוגיית PRO 200 hz תומכת ב-HD מלא, ברזולוציה של 1920 על 1080, עם יחס קונטרסט דינמי: 1:7,000,000. למסכים מעבד דיגיטלי pro MetaBrain הייחודי לטושיבה המספק איכות תמונה חדה וטבעית.

מסכי ה-3D כוללים תכונות לשיפור איכות התמונה כגון מערכת Resolution+, המשדרגת את איכות השידור של ערוצי הטלוויזיה וסרטי DVD, ו- AMBIENT LIGHT SENSOR המיועדת להתאמה אוטומטית של עוצמת האור והבהירות של המסך בהתאם לעוצמת התאורה בחדר. מערכת 3D Color Management מאפשרת בקרה ושליטה על 6 צבעי היסוד של המסך שהנו בעל זווית צפייה רחבה ביותר בת 178 מעלות השומרת על אחידות באיכות התמונה מכל כיוון.

חיבור אלחוטי בין המחשב למסך ושלט אוניברסלי

סדרת מסכי ה-3D כוללת חיבור אלחוטי בין המחשב לטלוויזיה המאפשרת שיתוף קבצי מדיה בלחיצת כפתור אחת בלבד. מעתה אין צורך יותר בכבלים שיחברו את המחשב למסך על מנת לצפות בתוכן. כל התמונות, הסרטים, המוזיקה השמורים במחשב האישי יכולים להיות מוצגים על גבי מסך הטלוויזיה.

המסכים החדשים מאפשרים להעביר קבצי מדיה מהמחשב ישירות למסך הטלוויזיה באמצעות חיבור DLNA ועם קישוריות אינטרנט אלחוטית, Wireless. כמו כן למסכים אפליקציית יוטיוב מובנת בשלט למטרת צפיית סרטונים בהתאמה למסך גדול. בנוסף, השלט רחוק החדש והמיוחד של סדרת התלת מימד ה-Regza Link, מאפשר שליטה במכשירים דיגיטליים נוספים בחדר.

קרא עוד:  בזק החלה למכור מוצרים ושירותים גם למי שאינו לקוח החברה

 

מאפייני סאונד חדשניים וטיונר לוויני

מסכי ה3D- הנם בעלי מערכת סאונד Audysseyset EQ המכילה אקולייזר ממוחשב המכייל את עוצמת השמע בהתאם לאקוסטיקת החדר ובעלי טיונר דיגיטלי DTT/DVB-T לקליטת שידורי לווין דיגיטליים. בנוסף, המסכים בעלי עיצוב מיוחד ומרהיב וכוללים מערכת Dolby Volume שומרת על עוצמת שמע קבועה בכל ערוצי הטלוויזיה בעת החלפת ערוצים ומעבר לפרסומות.

הסדרה משתלבת בראיית העולם של טושיבה שדוגלת בייצור מוצרים בקדמת הטכנולוגיה, שיתאימו עצמם לסביבה ולצורכי המשתמש בצורה אוטומטית כדי לספק לצופה חווית צפייה אולטימטיבית.

מסגרת אחריות

במסגרת השקת סדרת ה-3D, 3 שנות אחריות מלאות ללא אותיות קטנות וללא כוכביות + שנת אחריות מלאה נוספת מתנה לכבוד החג.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.