נויס, גרמניה, 1 בספטמבר 2011 – Toshiba Europe GmbH הציגה היום לראווה בתערוכת IFA 2011 את הפיתוחים האחרונים שלה בתחום הבידור הדיגיטלי. "טושיבה מכירה בכך שצריכת מדיה אינה מוגבלת עוד לבית הלקוח, אלא מהווה חלק בלתי נפרד מהחיים הדיגיטליים של המשתמשים. הם רוצים ליהנות ממולטימדיה בכל מקום, על גבי צג שמתאים למצב בו הם נמצאים", אמר אנדי באס, סגן נשיא, DS, שיווק ומכירות, אירופה. "בתור שחקנית מרכזית בתעשיית הבידור הדיגיטלי, מחויבת טושיבה לשרת את הביקושים הללו באמצעות סל מוצרים מתקדם ורב צדדי. הניסיון האדיר שצברנו מאפשר לנו לפתח ולספק מוצרים איכותיים המעניקים איכות תמונה מעולה, שימושיות יוצאת מן הכלל, עמידות מרשימה ואפשרויות שיתוף תוכן נוחות להפליא לרוחב בין התקנים מסוגים שונים".

התקנים המכילים את ה-DNA  של Leading Innovation

עבודת הפיתוח פורצת הדרך של מהנדסי טושיבה הביאה לכמה אבני דרך מרהיבות בתחום הבידור הדיגיטלי הנושאות את ה-DNA של המחויבות של טושיבה ל-Leading Innovation. ביניהם ניתן למצוא את ZL2,טלוויזיית 3D ללא משקפיים הראשונה בעולם בגודל 139 ס"מ (55 אינץ') המוכנה ליציאה לשוק.

עם עובי של 7.7 מ"מ בלבד, הטושיבה AT200 הוא אחד מחשבי הלוח 25.7 ס"מ (10.1 אינץ').הדקים ביותר בעולם. מחשב מסוגנן קל במיוחד ודק במיוחד זה מתוכנן במומחיות רבה עם רכיבים ממוזערים. הוא מעניק ניידות מבלי לפגוע ביכולת המולטימדיה שלו. פיתוח הטושיבה AT200 נעשה תוך שיתוף פעולה בין מהנדסים מחטיבות הטלוויזיה והמחשבים האישיים, והצליחו לדחוס לתוך מחשב הלוח הדק להפליא טכנולוגיות מולטימדיה אותן ניתן למצוא בדרך כלל רק במכשירי הטלוויזיה היוקרתיים ביותר.

קרא עוד:  אפל משיקה MacBook Pro עם מסך 16 אינץ׳

באמצעות הטושיבה Portégé Z830 הקל במיוחד ודק להפליא מציגה טושיבה יצירת מופת נוספת בתחום המזעור, העיצוב והשימושיות. ה-Ultrabook™ הוא בעל עובי של 15.9 מ"מ בלבד ומשקל התחלתי של 1.12 ק"ג בהתאם לתצורה. הודות למבחר רחב של כניסות וממשקים, כולל full RGB וכניסת LAN, מעניק ה- Portégé Z830מענה מושלם לכל הצרכים, בכל מקום.

בידור all-in-one – שילוב של הידע בתחומי המחשבים אישיים והטלוויזיה של טושיבה  

ה-Qosmio DX730 מהווה הוכחה נוספת למחויבות של טושיבה להציע מכשירים המנצלים את הידע המתקדם של טושיבה בתחום המחשבים והטלוויזיה. המחשב השולחני all-in-one החדש הוא בעל מראה אלגנטי "של טלוויזיה", אולם מציע הן מאפייני מחשוב מתקדמים והן יכולות של טלוויזיה. הוא מעניק למשתמשים את מה שהם זקוקים לו כדי ליהנות מחייהם הדיגיטליים בצורה מושלמת – רכזת בידור ביתית אלגנטית ומתקדמת לריבוי משימות מתקדם ומולטימדיה HD.

 מגוון רחב של תוכן שניתן לשיתוף בין מכשירים שונים

כדי להציע גישה נוחה למגוון רחב של תוכן איכותי ושירותי ערך מוסף מהשורה הראשונה, ייצרה טושיבה את Toshiba Places. טושיבה לא מפסיקה לשדרג את פלטפורמת השירותים והתוכן מבוססת הרשת שלה, ומציעה כעת גישה קלה ל-Music Place, Video Place, Social Place ו"מקומות" רבים אחרים, ממחשבים אישיים, טלוויזיות ומחשבי לוח. "ההיצע של תוכן ושירותים איכותיים ב-Toshiba Places משלים בצורה נפלאה את סל מוצרי הבידור הדיגיטלי היוצאים מן הכלל של טושיבה, כדי להעניק למשתמשים בדיוק את מה שהם רוצים", אמר תומס טקנטרופ, מנכ"ל חטיבת תוכנה ושירותים DN.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.