טושיבה אשר הכריזה שבוע שעבר על מסך 4 אינצ' 720p לשוק הסלולר המייצר 367ppi. החברה נמצאת בתערוכת טכנולוגיית התצוגה SID 2011 אשר התקיימה אתמול, היום ומחר בלוס אנג'לס, ושם הם מציגים את אותו מסך יוצא דופן. הכותבים ב-Engadget הלכו לסקר מהתערוכה, והם מביאים לנו את הווידאו מהדוכן של טושיבה, עם התרשמות ראשונית מהמסך (סרטון בהמשך).

על אף שקשה להתרשם מאיכות של המסך בווידאו ממצלמה קומפקטית, במיוחד כשאותו מסך נמצא מאחורי זכוכית עבה ומבריקה, אך לדעתנו המסך בהחלט נראה מרשים, ואנחנו בספק אם זה המסך הראשון שיעבור את ה-PPI של תצוגת ה-RETINA של אפל, ואנחנו לא יכולים שלא לתהות היכן זה ייפסק? האם נראה יצרניות יוצרות מסכים עם צפיפות פיקסלים יותר ויותר גבוהה, כשכושר ההפרדה של העין האנושית נפסק היכן שהוא ב-300PPI? כשהמסך גדול אז נדרשת גם איכות תצוגה טובה ובהחלט זהו אחד הדברים המרכזיים כיום במכשירי הסמארטפון ,כשכבר כיום ניתן לראות את התחרות לא רק במהירות וכוח המעבד של המכשירים אלא גם תחרות באיכות המסכים.

-פרסומת-
זהו הפרופיל האישי שלי, והוא יכול לשמש לי כבמה להלל את עצמי ולספר על עצמי סיפורי אלף לילה ולילה... אבל אין הנחתום מעיד על עיסתו, לכן, אצטט את גדולי האומה:"יש איזה רועי אחירון מטומטם מעצבן באתר TGSPOT..." (אריק, טרול, פיקסלים על פורום, 2011)ובנימה רצינית, טכנולוג, כותב להנאתי, גם מצלם (לפעמים).