קבוצת מרוצי הפורמולה F1 הוותיקה והידועה מקלארן (McLaren) הודיעה לפני כשנה על שיתוף פעולה עם HTC. השבוע, כמה ימים לפני מרוץ הגרנד פרי שייערך במסגרת אליפות 2018 באבו דאבי, הכריזו החברות על השקת גרסה מוגבלת של HTC Vive Pro, ערכת המציאות המדומה שמציעה HTC, שמוצעת בצבעים ובגוונים מיוחדים שמשויכים לצבעי המותג הנוכחיים של מקלארן, ויותר חשוב: עם משחק מרוצים וירטואלי ייחודי ובלעדי לדגם הזה של הערכה.

המשחק מבוסס על משחק מרוצי הפורמולה F1 של חברת rFactor 2 שהופק יחד עם Studio 397 בכדי להתאים אותו לסביבה הווירטואלית, והוא מציע את האפשרות לעלות על המסלול עם כמה מהדגמים הקלאסיים שהציעה הקבוצה הבריטית לאורך השנים עבור הספורט המוטורי המוביל.

המשחק מגיע עם כמה יכולות מעניינות כמו מחזור לילה ויום עם שינוי שעות באופן דינמי ומציאותי, וכן טכנולוגיה שהחברה מכנה Real Road שמביאה לידי ביטוי שינויים בתנאי הנהיגה, השליטה והאחיזה בכביש בהתאם לכמות המכוניות על המסלול וכן בהתאם לחלוף הזמן במרוץ עצמו, ובהתאם לתנאי מזג האוויר. בהיבט אחר של המשחק אפשר לנסות להיות אנשי צוות ברחבת הטיפולים של מקלארן כדי ללמוד כיצד הם מתפקדים בזמן מרוץ.

McLaren Formula 1 team and HTC, special edition virtual-reality headset and racing game launch

"המטרה הייתה להעניק לאוהדים חוויה ייחודית שאי אפשר לקבל בזמן כשצופים בטלוויזייה, וזה הכיוון אליו צועד העתיד. זה לא רק אנשים המשתמשים במקלדת כדי לשחק משחקים, זה ללמוד ולקבל את ההרגשה המלאה של מה זה להיות אתלט", אמר בהכרזה אלווין וואנג גריילין, נשיא HTC סין.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.