יש לנו עשרות משימות ביום, קטנות וגדולות, וקשה לזכור מה צריך לעשות במיוחד כשכל רגע צצה התראה חדשה בטלפון. אז איך הופכים את היום למאורגן יותר? הנה מספר אפליקציות שייסעו לכם לנהל את המשימות וגם את הזמן.

Evernote 

Evernote הוותיקה מסייעת לכם לשמור את כל אותם הרעיונות והתזכורות בכל מיני דרכים – תוכלו לכתוב אותם, לצלם או להקליט את עצמכם. אפשר להוסיף ולסדר את כל התזכורות, ליצור רשימות, להקליט ישיבות, להוסיף סימניות, לשתף עם חברים ועוד. כל הנתונים יסתנכרנו בין הטלפון, למחשב או כל מקום שבו היא מותקנת.

להורדה (מגוון פלטפורמות)

fooView

חשבתם פעם בין כמה מסכים ואפליקציות אנחנו מדלגים בכל יום? לא הגיע הזמן להפוך את תפעול הסמארטפון ליעיל יותר? האפליקציה ממקמת כפתור שצף בראש כל מסך ובאמצעותו ניתן לבצע פעולות רבות באמצעות מחוות שונות: צילום אזור ספציפי במסך, מעבר ופתיחה מהירה של אפליקציות, תרגום מילים בקליק ועוד.

להורדה (Android)

IFTTT

אוטומציה. זה שם המשחק של השירות שלוקח על עצמו לחבר בין אפליקציות לבין התקנים שונים. רוצים שפס הקול של הסרטונים שאהבתם ביוטיוב יהפוך לרשימת ההשמעה בספוטיפיי שלכם? שהתאורה החכמה תידלק ברגע שהמונית שהזמנתם באפליקציה תגיע? מעל 1,000 קומבינציות מחכות לכם באפליקציה.

לאתר

notin

אפליקציות לניהול משימות, רשימת תזכורות בלוח השנה – נדמה שכל הפעולות שאנו עושים כדי לזכור משהו מסורבלים יותר מהמשימה עצמה. אז מדוע שלא לנצל את שורת ההתראות עבור כך? אפליקציה קלה לשימוש תאפשר להוסיף כל דבר אל וילון ההתראות. השלמתם ביצוע? פשוט מחקו את ההתראה בהחלקה.

להורדה (Android)


Trello

Trello היא אפליקציה לניהול משימות מתקדמת במיוחד. היא מאפשרת לסדר את את כל המשימות לפי פרויקטים, לחלק את העבודה לתתי משימות ולקבוע תאריך יעד לסיום. אפשר לחלוק את המשימות עם חברים ואנשי צוות וכולם יכולים להוסיף ולהעשיר את הפרויקט ברעיונות, צילומים ותמונות, קישורים והערכות, ועוד.

להורדה (ניידים ובמחשב)

התמונה באדיבות Shutterstock

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.