משחק היריות Titanfall שהגיע אלינו ב-2014 אמנם הפך לשממה תוך חודשים ספורים מההשקה, אבל לא בגלל מכניקת המשחק. למעשה, מכניקת ה"פארקור" של החיילים במשחק הפכה לסטנדרט החדש במשחקי יריות מודרניים ברשת, ועם גישה קצת שונה וטיפה יותר השקעה – Titanfall היה יכול להיות רלוונטי גם היום. בדיוק בגלל זה, EA עובדת בכל הכוח ביחד עם המפתחת Respawn ליצירת משחק ההמשך שיכפר (בתקווה) על כל חטאיו של המשחק המקורי. בראיון ל-Forbes, הכתב הראשי של המשחק ג'סי שטרן (Jesse Stern) חשף כמה פרטים מאוד מעניינים על המשחק החדש.

בתור התחלה, Titanfall 2 יקבל מצב קמפיין ראוי לשחקן יחיד – מה שלא היה במשחק הקודם. זה כנראה יהיה משהו בסגנון הקמפיינים של Call of Duty שלא מספקים שעות רבות של משחק אך בנויים כמו סרט אקשן מטורף ומכינים את השחקן לזירת האונליין. עוד הפתעה מעניינת היא סדרת טלויזיה שכבר נמצאת בפיתוח על ידי Lion's Gate. הסדרה תעזור לנו להבין את העולם של Titanfall ותיתן לנו רקע למה שקורה במשחק.

וזה לא הכל. נראה ש-EA עמדה בהבטחה ותשיק את Titanfall 2 ללא בלעדיות לאף פלטפורמה, מה שאומר שהמשחק יהיה זמין על ה-PC, Xbox One ו-PS4. כרגע אין תאריך השקה רשמי אך המשחק הקודם הושק בחודש מרץ, ותאריך ההשקה הכי סביר יהיה מרץ 2017. לא נהיה מופתעים לראות את Titanfall מככב במסיבת העיתונאים של EA בכנס E3 הקרוב.

קרא עוד:  יוביסופט הכריזה: הנסיך הפרסי עובר למציאות מדומה בחדר בריחה

כתב: אור מנטש ופורסם לראשונה באתר Vgames