המשחק Titanfall 2 נמצא במרחק של שבועות ספורים מהגעתו למדפים ו-EA, המפתחת, שחררה טריילר חדש המתמקד בעלילת המשחק החדש ובקמפיין לשחקן יחיד.

אנחנו משחקים את ג׳אק קופר, חייל פשוט שחולם להפוך לטייס (Pilot, כך נקראים החיילים שיכולים לשלוט בטיטאנים). בטריילר ניתן לראות את הקנאה שלו בטייסים, וכן את השאיפה להידמות להם. עד מהרה, קופר מוצא את עצמו בכוכב עויין ממנו הוא מנסה לברוח באמצעות טיטאן, אלא שהוא לא כל כך מנוסה בשליטה בהם.

הטריילר ל-Titanfall 2 גם חושף אותנו ל-Frontier Militia, צבא אזרחי קטן שמנסה להלחם ב-IMC. ה-Frontier Militia כעת מפתחים טיטאנים משלהם, מה שנותן לנו הרבה אפשרויות שלא היו במשחק הראשון, וכן הבנה עמוקה של הקשר בן האדם למכונה.

בבחינה הטכנית (tech test) הציבורית של המשחק שהסתיימה לא מזמן, היו הערות רבות מצד השחקנים, את אלו החברה הבטיחה לתקן. יהיה מעניין לראות כיצד החברה תביא קמפיין לשחקן יחיד למשחק שקודמו כלל מצבי ריבוי משתתפים בלבד. Titanfall הראשון היה בלעדי ל-Xbox One ואחד המשחקים היותר מוצלחים שהקונסולה ראתה, מה שהיה מספיק כדי לבנות לו קהל מעריצים עצום שמחכים בציפייה למשחק השני, Titanfall 2, שיגיע ב-28 לאוקטובר ל-PlayStation 4, Xbox One וכן למחשב האישי.

וידאו: טריילר Titanfall 2