כשנתיים לאחר שנרכשה טייני לאב על ידי חברת הענק הקנדית Dorel,החליטה החברה להיכנס לקטגוריית מוצרים ממונעים לתינוקות. מרכז הפיתוח העולמי של טייני לאב ממוקם בישראל, עוד חיזוק להיותה של ישראל אחת ממעצמות הפיתוח והמחקר החזקות בעולם, לרבות בתחום זה.

בסופ"ש האחרון התכנסו, זו השנה השנייה ברציפות כ-70 יזמים, מהנדסים, אנשי תוכנה, מעצבים תעשייתיים, מטפלים, בעלי מיזמים בעולם הפעוטות ועוד למרתון של 24 שעות, במהלכן התחברו מגוון עולמות תוכן, ניסיון אישי רב, דמיון, חשיבה ורצון לחדש. זו השנה השנייה, שטייני לאב עורכת את אירוע ההאקתון, המתמקד במציאת פתרונות קריאייטיבים וחכמים בקטגוריית מוצרי התפתחות לתינוקות. המוצר שזכה בהאקתון המוצלח שהתקיים בשנה שעברה נכנס לבחינת הפיתוח בחברה ומתוכנן להשקה כמוצר מדף של טייני לאב ביותר מ-50 מדינות ברחבי העולם.

היו שם את כל התנאים האופטימליים – מיטב המוחות ממגוון דיסציפלינות מחולקים ל-14 קבוצות עבודה, כלי יצירה צבעוניים, כלי חיתוך ועבודה, מדפסות לייזר, חלקי גלגלים לבניית מוצרי דמו, אווירה יצירתית, הפרייה הדדית, חשיבה והרבה השראה ומוטיבציה, והכל במטרה אחת – להמציא ולתכנן את המוצר הבא בעולם הפעוטות, מבוסס גלגלים ותנועה.

לדברי פרדי אבוקרט, מנכ"ל טייני לאב: "אחד ממנועי הצמיחה העיקריים של החברה בעולם ובישראל מגיע מהרחבה של המותג לקטגוריות נוספות. אנו מתכננים להיכנס לקטגורית מוצרי תינוקות על גלגלים תוך כדי שילוב ידע של חברת האם DOREL המשווקת את מותגי אופני הספורט המובילים: Cannodale, Schwinn ו-GT. כחלק מהמהלכים שאנו עושים טרם הכניסה לקטגוריה, בחרנו השנה להתמקד בהאקתון השנתי שלנו בעולם הגלגלים כשהבריף עסק בחקירת המרחב של התינוק. בהאקתון השתתפו 70 אנשי פיתוח, טכנולוגים, מעצבי מוצר ועוד והוצגו קונספטים מצוינים שטרם נראו כמותם בקטגוריה"

בתום 24 שעות ולאחר עשייה מחשבתית ומעשית מאומצת נולדו שלושה מוצרים מנצחים, מבוססי גלגלים ותנועה בעולם התינוקות. שלוש הקבוצות שזכו במקומות הראשונים, פיתחו קונספטים מוצריים על גלגלים המשלבים שני מוצרים באחד עם אלמנט חדשני ושונה בכל אחד מהם. במקום ה- 1 זכתה קבוצה שהמציאה רעיון המהווה שילוב של בימבה והליכון בתנועתיות חדשנית.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.