חברת אפל (Apple) מתגאה במצלמות של האייפונים שלה עד כדי כך שהיא נוהגת לפרסם את המכשירים באמצעות גלריות של תמונות שצולמו באייפון. אבל את יחסי הציבור הבאים אפשר לתאר רק כ"פדיחה":

מנכ"ל החברה, טים קוק, נכח אמש באירוע הסופרבול בארה"ב והעלה לטוויטר תמונה מרגע הניצחון. אלא שהתמונה שהעלה, שככל הנראה צולמה באייפון 6s הרגיל, הייתה מטושטשת לחלוטין ולא הצליחה ללכוד את התנועה שברקע,  זאת ככל הנראה משום שהמצלמה באייפונים הרגילים לא מכילה את רכיב ייצוב התמונה הדיגיטלי (OIS), שקיים במכשירי הפלוס.

cook-broncos-h1

בטוויטר לא הצליחו להתעלם מהעובדה הזו, ותוך מספר שניות החל קוק לקבל תגובות ממשתמשים שלועגים לאיכות התמונה: "זו התמונה הכי טובה שהצלחת לצלם?", נכתב בין היתר, "התמונה הזו איומה", "היא לא נראית טוב", "מטושטת נורא", ואילו מגיב אחר פשוט הגדיל ראש והציע לו – "נסה להשתמש במכשיר של סמסונג בשביל תמונות טובות יותר".

חלק מהמשתמשים אף הגדילו לעשות והלבישו את התמונה על אחד משלטי החוצות בהם משתמש הקמפיין של אפל, כדי ללעוג לחברה. למרות כי ניסה קוק לתקן את הרושם עם תמונה חדשה ואיכותית יותר, אין ספק שאפל תאלץ לשקול להחליף סלוגן. ציוצים נבחרים בהמשך.

https://twitter.com/andykoh_/status/696574550193135616

https://twitter.com/buffetlibre/status/696689875869921281