טים קוק, המנכ"ל הנכנס

מנכ”ל אפל הנכנס טים קוק מנסה להרגיע את עובדי החברה, ובעיקר את הלקוחות הרבים שלה שכן עזיבתו של סטיב ג’ובס את התפקיד בתקופה זו, הפתיע רבים.

המנכ”ל הנכנס שלח הודעה בדואר אלקטרוני לכל עובדי החברה בו הוא מסביר כי אפל לא הולכת להשתנות: “אני רוצה שתהיו בטוחים שאפל לא הולכת להשתנות. אני מוקיר את העקרונות והערכים הייחודיים של אפל. סטיב בנה את החברה והתרבות שלה השונה מכולם, ואנחנו הולכים להישאר כך – זה אצלנו ב-DNA.” אמר קוק.

היה אפשר לצפות את עזיבתו של ג’ובס שכן הוא נעדר מספר רב של פעמים בשנתיים האחרונות וקוק הוא זה שהחליף אותו בזמן שנעדר, וכך נראה כי קוק הוא שיוביל את ההמון לחנויות לאחר השקת האייפון 5 וה-iOS בחודש הבא.

טים קוק עובד באפל מזה 13 שנים ובתפקידו האחרון כסמנכ”ל התפעול של החברה מאז שנת 2007. לזכותו נרשם מהפך ברווחי אפל כבר שנה לאחר כניסתו לתפקיד ונחשב לגאון תפעולי. לקוק ניסיון לא מועט בעולם הטכנולוגי עם רקורד עשיר בחברות IBM, קומפק (שנרכשה על ידי HP) ו-intelligent electronics. כעת, הוא יצטרך להוביל את החברה ולהמשיך את דרכה הייחודית וחזונה. יצליח?

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.