כשלוש שנים מאז שהציגה גוגל (Google) את מערכת ההפעלה למוצרים לבישים, Android Wear, קשה למצוא שעונים זולים במיוחד, אולם חברה אחת כן הצליחה לעשות זאת עם זוג השעונים Ticwatch E ו-Ticwatch S.

כמוצר שהתחיל כפרויקט מימון המונים והסתיים בהצלחה, חברת מובוי (mobvoi) השיקה לאחרונה את זוג השעונים החדשים. אלה מציעים את Android Wear 2.0 עם מפרט שלא היה מבייש את השעונים המובילים כיום בשוק.

Ticwatch E ו-Ticwatch S מגיעים עם מסך עגול בגודל 1.4 אינץ' ברזולוציה 400×400 פיקסלים מסוג OLED. הם פועלים על שבב MT2601 מבית מדיה-טק (MediaTek) עם מעבד כפול ליבה בתדר מקסימלי של 1.2 ג'יגה-הרץ. לצידו זיכרון עבודה של 512 מגה-בייט ו-4 ג'יגה-בייט אחסון פנימי וכן הסוללה הפנימית היא בהספק של 300 מילי-אמפר/שעה. Image result for ticwatch E S

ההבדל בין השעונים הוא בעיקר בעיצוב, כך Ticwatch E בעל עיצוב קלאסי ואלגנטי ולעומתו Tichwatch S הוא בעיצוב ספורטיבי. בנוסף לכך השעון האחרון גם מוסיף שבב GPS המשמש למעקב אחר מרחק בעת פעילות ספורטיבית.

שניהם גם עמידים למים ואבק בתקן IP67, מצויידים במד דופק וכמובן תומכים בשלל היכולות של מערכת האנדרואיד כולל שימוש במסייעת הוירטואלית Google Assistant.

מחירם מפתיע בהשוואה לשעונים אחרים בשוק. כך Ticwatch E מוצע ב-127.99 דולרים ואילו Ticwatch S נמכר ב-159.99 דולרים. עמוד המכירה נמצא כאן עם שלל שעונים נוספים.

עדכון: הביקורת המלאה שלנו על Ticwatch S

גילוי נאות: נכתב בשיתוף GeekBuying