החורף שחזר כך לפתע בתחילת השבוע הזכיר לי שפורים מתקרב בצעדי ענק, ובפורים בדרך כלל יורד גשם. אז אם אתם מתכוונים לא לצאת מהמיטה או מהבית בגלל הגשמים או שסתם בא לכם להתפנק במיטה בימי החופש, אם יש לכם, הנה שלושה משחקי אנדרואיד ישראליים שיעזרו לכם לבזבז קצת זמן.

1.
הראשון הוא משחק כל כך פשוט, עם הקרדיט לאבישי כהן, שתשאלו מה המשחק כאן בכלל בהתחלה, אבל תאמינו לי זה מאותם משחקים שכשאתם תסתכלו על השעון תראו שעברו כמה דקות טובות, ואולי אפילו קצת יותר

הרעיון של Wait Now מאוד מאוד פשוט: לבדוק את מהירות התגובה שלכם, וכדי שזה יקרה אתם צריכים ללחוץ על המסך ברגע שהוא הופך את צבעו לירוק. זה הכל. כן, באמת, זה הכל, וזה כל כך פשוט שאתם תנסו שוב ושוב לשפר את הזמן שלכם.


להורדה מ-Google Play לחצו כאן.

2.
Andiהמשחק הבא ברשימה שלי הפעם הוא aMazing Andy והקרדיט הפעם מוענק לרובי וייס. מדובר במעין משחק מבוך/פעולה בו צריך לגלגל את אנדי מקצה המסך אל התפוח שנמצא בקצה השני תוך כדי שאוכלים את כל המטבעות שנמצאים בדרך. את כולם ללא יוצא מן הכלל.

השליטה באנדי הירקרק מבוצעת על ידי הטיית המכשיר לצדדים, וזה לא כל כך קל כמו שזה נשמע. יש 150 שלבים שאפשר לעבור ורמת הקושי הולכת וגדלה, כשבחשבון צריך לקחת גם שלכל שלב יש זמן מוגבל לעבור אותו. במטבעות שאוספים אפשר להשתמש כדי לרכוש ערכות נושא בחנות. כל ערכה עולה 300 מטבעות ויש בינתיים שתיים קיימות: האלווין וכריסטמס. גם המוזיקה (בלוז רוק מגניב בתפריטים ומעין דאנס בשלבים) פשוט נהדרת.

קרא עוד:  מיקרוסופט רשמה פטנט לבקר מתפרק המיועד ל-xCloud


להורדה מ-Google Play, לחצו כאן

3.
Moonizווידוי אישי: מבין שלושת המשחקים בסקירה הקצרה הזו זה החביב עלי מכולם, ויש לו לדעתי פוטנציאל אדיר להפוך לבזבזן זמן אמיתי בסגנון של הסוכריות ודומיהם. Mooniz, אותו הציג בפני יונתן צביק, נבדק על ידי בגרסה החינמית אבל הוא קיים בגרסה בכסף, שקיימת גם בחנות של iOS, ומציעה עוד מצב משחק מבוסס מטלות. בגרסה החינמית יש מצב אחד משחק בלבד והוא Rush – לרשות השחקן 90 שניות להשיג את התוצאה הכי גבוהה שהוא יכול.

אז על מה מדובר? את המסך ממלאי יצורים קטנים וחמדמדים (המוניז כמובן) שממש מתחננים שתעיפו אותם משם החוצה. כדי להעיף צריך ללחוץ על קבוצה בת שלושה מוניז מאותו צבע לפחות, כשככל שלוחצים על קבוצה גדולה יותר כך הניקוד גבוה יותר. אם מפספסים ולחוצים על קבוצה של שניים או על יצורון יחיד, הם הופכים לגולגולות שכדי להחזירן למצבן המקורי יש צורך לחכות שיופיע יצורון ריפוי.

העיקרון אינו חדש, אבל הביצוע מצוין. האנימציה, ההגשה, הקולות והמוזיקה משתלבים ביחד לאחלה משחק. כמובן שיש גם שדרוגים שונים, אותם ניתן לרכוש במטבעות שאוספים בכל סיום משחקון, ויש אפילו גלגל מזל בו אפשר להרוויח כמה מטבעות פעם ביום, ויש גם מסך בונוס מיוחד שמופיע בכל פעם שאוספים 100 כוכבים תוך כדי משחק, אבל בסופו של דבר מה שחשוב זה זריזות אצבעות ומחשבה וגם קצת אסטרטגיה.

קרא עוד:  סקירה: Logitech G502 Lightspeed - עכבר אלחוטי שמספק את החוויה הרצויה


להורדה מ-Google Paly לחצו כאן.

המשחקים נבדקו במכשיר Galaxy Note II של סמסומג (Samsung)

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.