האם סדרת משחקי Alone in the Dark עומדת לקבל חיים חדשים? זכויות היוצרים לכל הקניין הרוחני של הסדרה עברו השבוע ידיים מאטארי (Atari) לידי THQ Nordic. זה אומר שכל פעולות המכירה וההפצה עוברים לבירת אוסטריה.

סדרת Alone in the Dark הייתה הסדרה הראשונה של משחקי אימה והישרדות שזכתה להצלחה אמיתית מאז הושקה בשלהי 1992 תחת ידיה של אינפוגריימס (Infogrames) ותחת ידיו האמונות של סופר האימה ה.פ. לאבקראפט. כמה וכמה משחקים יצאו בסדרה, האחרון ב-2015, כולל ניסיון חידוש למשחק הראשון שהיה היחיד שזכה להצלחה רבה גם בקופות וגם בקרב המבקרים.

THQ Nordic רכשה במקביל את מותג משחקי האסטרטגיה בזמן אמת Act of War שלפחות הראשון שבו שיצאה ב-2005, ומבוסס על סיפור שכתב דייל בראון וכלל למעלה מ-60 דקות של סרטוני וידאו שצולמו עם שחקנים חיים כדי להוביל ולקדם את העלילה, זכה להצלחה יחסית ולגם לשבחים. גם במקרה הזה יש שביב של תקווה שהמותג יזכה לחידוש.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.