בצעד של אמון המפיצה THQ Nordic רוכשת את Gunfire Games, אולפן הפיתוח שמאחורי משחק הפעולה Darksiders III. הרכישה כוללת את כל 63 אנשי הצוות והפיתוח וכן כל הזכויות על זיכיונות של האולפן. אולפן הפיתוח יישאר עצמאי עם חופש יצירתי מלא "אנו נרגשים אודות העתיד המשותף שלנו והפרויקטים עליהם נעבוד ביחד" כך נכתב בהודעת המפיצה.

Gunfire Games הינו אולפן פיתוח אמריקאי אשר ידוע בזכות סדרת משחקי האופנועים MotoGP, משחק המציאות המדומה Chronos העבודה על הכותר Darksiders III שיצא בדצמבר 2018. האולפן הוקם על ידי מפתחים יוצאי Vigil Games שעבדו על שני המשחקים הראשונים בסדרה.

המפיצה THQ Nordic זוכה לכותרות בעקבות רכישות שהיא מבצעת. כשאלו מתרכזות בזיכיונות ואולפני פיתוח של סדרות משחקים בגודל בינוני כמו Darksiders, Saints Row, Kingdoms of Amalur ועוד.

המותג Darksiders זוכה לעדנה גם תחת המפיצה החדשה כש-Darksiders: The Forbidden Land, משחק לוח בסדרה, זוכה להתעניינות רבה וכן ב-2019 צפוי לצאת המשחק Darksiders Genesis אשר יהווה משחק 'ספין-אוף' בסדרה אשר דומה בסגנון המשחק שלו לזה שניתן למצוא בסדרת משחקי Diablo.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.