אפיק (Epic Games) עושה מאמצים רבים לפתח את החנות המקוונת שלה, וכמו שהבטיחה וקיימה עד עתה, היא מספקת משחקים בחינם למי שמנוי לחנות, ועכשיו לקראת אוגוסט הקצב כבר עלה לשני משחקים בשבוע – והשבוע מדובר במשחקים של סטודיו בשם '11 ביט' – Moonlighter ו-This War of Mine.

Moonlighter הוא מעין משחק מבוכים ואוצרות בסגנון אנימציה שלקוח היישר משנות השמונים בו רואים את השלבים מלמעלה, והם מלאים בכל מיני יצורים מוזרים ואווירה סביבתית שמנסים להפקיע בדרך למציאת האוצרות ולהתקדמות של הדמות.

This War of Mine, לעומת זאת, הוא משחק הישרדות יוצא דופן שמוגש אמנם בדו ממד אבל עם עומק אמיתי. המשחק זכה לשבחים רבים והוא דורש מהשחקנים הרבה מאוד חשיבה אסטרטגית במטרה להשאיר את הגיבורים בחיים בעולם שמלחמת אזרחים קרעה אותו לגזרים – מסוג המשחקים שפשוט כדאי מאוד לשחק, במיוחד מי שמחפש משהו קצת שונה.

צמד משחקים נוסף יוצע החל מסוף השבוע וגם הוא שווה הורדה: משחק בלשות בסגנון סדרות הטלוויזיה Wlan Wake, ומשחק התפקידים והלחימה גוף ראשון, המתנהל בימי הביניים, For Honor – Standard Edition.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.