לאתר Android Police העלה תמונת הדמיה ראשונה של מה שאמור להיות Pixel 2 XL, מכשיר הדגל הבא של גוגל (Google). על פי התמונה נראה כי המכשיר יזכה לעיצוב מודרני, במגמה שנקבעה בהשקות המכשירים המובילים האחרונות: מסך AMOLED ביחס של 18:9 עם שוליים דקים במיוחד, מסגרת לחיצה וגוף ללא פסי אנטנה. חשוב לציין כי לא מדובר בתמונה הדמיה רשמית שדלפה מגוגל, אלא תמונה שהורכבה על ידי העורכים באתר בהתאם למידע שהגיע ממקורות שונים.

על פי המקור, גוגל החליטה ככל הנראה להעניק את הפיתוח ל-LG בדגם הקרוב, ונראה כי Pixel 2 יזכה לכמה אלמנטים שהוצגו עם ה-LG G6 שהושק בתחילת השנה והדגם המוגדל יצויד במסך גדול עוד יותר בגודל 6 אינץ'. הפינות של המסך יהיו מעוגלות, כשהשוליים סביב המסך דקים במיוחד. חשוב לציין כי המסך אינו קמור אך חזית הזכוכית בעלת שוליים קמורים בתצורת 2.5D. מעל למסך ניתן להבחין במצלמה הקדמית כשבמרכז גריל הרמקול, כרגע טרם ידוע האם נעשה ברמקול זה שימוש בלעדי לשיחות או שבעת ניגון מדיה זה יכול לעבוד ביחד עם הרמקול הנוסף בתחתית המכשיר.

'חלון' הזכוכית, נגיעה עיצובית שאפיינה את מכשירי ה-Pixel הראשונים, חוזר גם הפעם רק שזה הוקטן וכעת מכיל בתוכו רק את המצלמה האחורית ונורת ההבזק כשחיישן טביעת האצבע ממוקם מתחת. כפי שניתן לראות מהתמונות גוף המכשיר הוא מלבני עם פינות מעוגלות. מגוף המכשיר נעדרות רצועות האנטנות שאנו כה רגילים לראות וייתכן כי אלה מוסתרות בחכמה או משתלבות עם צבע המכשיר. המקור טוען עוד כי גוף המכשיר יצויד במסגרת אשר ניתנת ללחיצה, יכולת הדומה לטכנולוגיית EdgeSense שהוצגה עם מכשיר ה-HTC U11. מחווה זו של לחיצה תאפשר ביצע פעולות שונות אם כי כרגע טרם ידוע כיצד בגוגל מתכוונים להטמיע יכולת זו.

קרא עוד:  למכשיר הבא של Vivo יהיה זום אופטי x60

מעבר לכך אין פרטים נוספים וכרגע לא ידוע מהו מפרט הטלפון, תאריך ההשקה המדויק או המחיר הצפוי.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.